Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - asiorek - 07-11-2015 10:25

Jednym słowem trochę lipa wyszła z tymi doladowaami. Dlatego jak zacząłem na leadnow stawka niska Ale przynajmniej wszystko śmiga .na wypłaty nie czekasz bo relizowane są Od razu jak tylko jest taka możliwość. Linki masz swoje nie przespamowane przez innych to też fajny bajer itd.Zresztą zarpbiony nie będę ci mówił bo doskonale wiesz ;D

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 07-11-2015 11:13

Na razie będę robił chyba w leadnow ale to chwilowo, bo będę miał lepsze warunki to bez sensu mi tam siedzieć. Po chwilce pracy mam 28 zł ale teraz jadę i będę za około 3-4 godziny Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - eciver - 08-11-2015 09:25

Halo halo, gdzie aktualizacja? Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 08-11-2015 09:36

Eh, tak głupio w stawiać dzisiaj trochę już proboię, wczoraj się zniechęciłem tak słabą dniówką i poszedłem robić roboty domowe. Wczoraj 14 leadow po 4 zł.. Gdyby byłą stawka 6 zł Smile

7 Listopada


$$$ Cyferki $$$
Leadmore
[Obrazek: 7-1446972675.png]

Dzisiaj zarobiłem: 56 zł
W listopadzie zarobiłem: 970.7 zł
W tym roku zarobiłem: 20679.1 zł z 30.000 ZŁ



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Spaceoff - 08-11-2015 09:49

Gdyby ryby głos też miały...


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - asiorek - 08-11-2015 11:51

konwersja zajebista Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - morenox - 08-11-2015 11:53

Lol Big Grin kozacka konwersja Rolleyes

GZ Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - eciver - 08-11-2015 12:28

Nie ma co się zniechęcać. Wiadomo, oczekiwania rosną. Smile Ale ważne, że coś wpada ciągle i nie masz przerw w zarobkach.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 08-11-2015 17:32

Zarobiony_Koles, człowiek pokryty pechem!
Dzisiaj same nieszczęścia, walka z FB, wszystkie startery nieużywane straciły swój numer, komputer resetuje się (wyjąłem kartę graficzną) zobaczę co będzie. Promuję linki z leadnow po 8 leadach przestają działać, zaczęło się rozkręcać wejścia lecą jak szalone a tu link nie działa.. Brak sił, nigdy nie byłem tak wkurzony jak teraz. Setka będzie ale nie o tym marzyłem. Dzisiaj skonczę robić co robię i chyba się zacznę się nastawiać na jutrzejszy dzień..
Powodzenia, do zobaczenia miłego wieczoru życzę!



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - asiorek - 08-11-2015 17:37

ja miałem pecha wczoraj..
Najpierw mi sie gaz w aucie skonczyl Jerk2
Potem typek przyniósł mi do naprawy telefon , to co mi dał za zrobienie musiałem oddać bo podejrzewam, że to przez wadę uległ uszkodzeniu dotyk i musialem dokupić.. pokerface
do tego moja karta z telefonu 16 gb mi padła na której miałem wszystkie apki itd smutny
No i na koniec, kiedy zamówiłem nową kartę, okazało sie dopiero dziś, że to nei ta ( bo chciałem klase 10 a nie 4 , oznaczenia mnie zmylily ) Angry no i to tyle z pecha ..
co do komputera. Też dzieją mi sie dziwne rzeczy, np jak przechodzę na windows 7 z win 10 to mi wyskoczyl dzis bsod Iusb3xhc.sys ;/