Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 30-10-2015 06:58

(30-10-2015 06:26)Adam Adam napisał(a):  Powodzenia i wytrwałości CoolSmile

Stary, mówisz o wytrwałości a w tym biznesie siedzę już dwa lata.. Niedługo stuknie 2 rok jak dziennik prowadzę..


29 Października

Mam trochę roboty w domu jak i problemów w domu (tragiczny stan zdrowia rodzica).. Teraz najwięcej czasu staram się poświęcać rodzicom. Nie wiedziałem, że ta chwila nadejdzie tak szybko..

$$$ Cyferki $$$
Leadnow/Leadmore/Subkillerl
[Obrazek: 29-1446184151.png]

Dzisiaj zarobiłem: 128 zł
W październiku zarobiłem: 2713 zł
W tym roku zarobiłem: 19541 zł z 30.000 ZŁ



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 31-10-2015 06:44

30 Października

Wczorajsza dniówka mi się podoba, adekwatna do pracy. Dzisiaj zarabiać nie będę, brat mi będzie sprzęgło a aucie wymieniał i chce pomocy..

$$$ Cyferki $$$
Leadnow/Leadmore/Subkillerl
[Obrazek: 30-1446269717.png]

Dzisiaj zarobiłem: 155 zł
W październiku zarobiłem: 2868 zł
W tym roku zarobiłem: 19714.6 zł z 30.000 ZŁ



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Xoni - 31-10-2015 20:39

Zarabiasz na fp, grupach czy może na blogu, a może wgl jakiś inny sposób?

Powodzenia Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 31-10-2015 21:19

Sprzęgło wymienione, teraz do brata pomóc w jego remoncie i będziemy kwita. Jutro też nie będę zarabiał, a co do mojego zarobku to chyba wariant ostatni inny sposób.
Wczoraj zarobiłem z leadmore.pl
Wizyty 109
Rejestracja 3
Skuteczność 2.75 %
Zysk 18.60 zł
Wstawię to do podusmowania..


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 01-11-2015 07:25

Podsumowanie Października

Miesiąc pracowitszy w porównaniu do pozostałych pod względem pracy w internecie, odpuściłem trochę obowiązki domowe na tył ale zawsze coś robię w domu.W tym miesiącu udało mi się osiągnąć lepsze zarobki. Wychodzi na to, że w ciągu dwóch miesięcy muszę zarobić 10 tys. No ciekawe czy mi się uda Smile Ogółem teraz wziąłem się za naukę i zbieranie ocen w szkole, bo prawdo podobnie w grudniu będę pracował realnie, ale to jeszcze się okaże. Dzisiaj mamy 1 Listopada, Wszystkich świętych, dziś nie pracuję, a może zaskoczę was dniówką jaką miała @[szykiryki] dwa lata temu po całym dniu stania na cmentarzu za czasów easy sub Heart Nie no oczywiście żartuje Smile


[Obrazek: miesiac-1446358407.png]

We wrześniu zarobiłem: 2886.6 zł





- - - -
Ogółem mam jeszcze problem z komputerem, który zakupiłem prawię rok temu, piszę na forach temu przeznaczonych ale bez rezultatu, może tu ktoś chętny co się zna na tym? Jak co to pw Tongue Dzięki


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - szykiryki - 01-11-2015 09:13

Zacny miesiąc Heart
Listopad i grudzien są dobrymi miesiącami na osiąganie przyjemnych sum, wiec do przodu!
Ja dziś, jak co roku, dzien na cmenatrzu, więc dniówki będzie do pupy Tongue


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 01-11-2015 09:43

(01-11-2015 09:13)szykiryki napisał(a):  Zacny miesiąc Heart
Listopad i grudzien są dobrymi miesiącami na osiąganie przyjemnych sum, wiec do przodu!
Ja dziś, jak co roku, dzien na cmenatrzu, więc dniówki będzie do pupy Tongue

Wiem, ja dzisiaj też nic nie pracuję Tongue Wiem, że to są najlepsze miesiące, nawet już po październiku widać Tongue


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - jasieeks - 01-11-2015 09:54

i dziś jeden z lepszych dni na zarobek "święta" to kopalnia złotan


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 01-11-2015 09:57

I co z tego, ja mam ważniejsze zmartwienie, co mi się z kompem dzieje.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - krystianv13 - 01-11-2015 10:37

Co sie dzieje?