Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 02-09-2015 15:59

Nie pomyślałem aby zarobek z projektów oczywiście pod suby/sms premium dawać osobno, bo pierwsze leady były i teraqz cisza..


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - dawidz1141 - 02-09-2015 16:45

Życze powodzenia Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 02-09-2015 19:40

Dziękuję. Dzisiaj dużo czasu na zarobek nie miałem, więc skupiłem się głównie na Blogu z hackami. Nie sięgałem pod FB po szybką kasę, jutro myślę, że ze szkoły wrócę szybciej niż dzisiaj i lepiej to będzie wyglądać..
Podsumowanie dna dzisiejszego dam jutro z rana.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 03-09-2015 04:53

2 Września

Ze szkoły wróciłem późno, a jeszcze do końca nie wyszło w domu tak jak chciałem. Więc trochę za pozycjonowanie się zabrałem. Pięć rejestracji tutaj przedstawionych jest z projektu "Hacki".

$$$ Cyferki $$$
LeadMore.pl
[Obrazek: leadmore-1441252042.png]


Dzisiaj zarobiłem: 62 zł
We wrześniu zarobiłem: 161.2 zł
W tym roku zarobiłem: 15586.8 zł z 30.000 ZŁ
Ja lecę do szkoły, siema.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Sunspear - 03-09-2015 06:36

Cześć! Bardzo fajny dziennik, aktywny i zawiera to, co najważniejsze - podoba mi się Smile
Nie myślałeś, żeby zarabiać na white-hat niż na hackach?

Pozdrawiam,
Sunspear


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - szykiryki - 03-09-2015 08:23

Fajowo, że wróciłeś Heart

Powodzenia w szkole i jedziesz dalej z zarobkami Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 03-09-2015 13:27

Wróciłem, szkoła, szkołą, ale brak pomysłów na strony tematyczne, bo hacki to nie jest to co poprowadzi mnie do sukcesu.
Sunspear, nie zastanawiałem się, ale możesz mi coś powiedzieć na ten temat na PW?


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - zozols1 - 03-09-2015 21:10

Po raz kolejny ten nieudacznik ma jakieś postanowienia, które pewnie i tak mu nie wyjdą beka
Miałem pracować przez wakacje, okazało się, że zgarnąłem przez cały ten czas ze 400 zł z internetu chodź miało być tego znacznie więcej. Po prostu leń bez motywacji który dużo balował impreza impreza impreza Moje życie się bardzo dziwnie toczyło w szczególności przez sierpień. Miałem wiele atrakcji, dużo piłem, byłem na konwencie, później w Zakopcu, ale nie czas na mówienie o tym.
Udało mi się spełnić tylko jeden z grubszych wakacyjnych celi - schudnąć Big Grin Tylko na to miałem motywacje Tongue
Podczas grzebania w starych śmieciach ( przygotowania do szkoły) znalazłem stary notatnik, który między innymi miał w sobie moje postanowienia na rok 2015 który jest już bliżej końca niż początku. Powiem szczerze, jak zacząłem tam różne stare pierdoły czytać łzy mi stanęły w oczach (jak dawno tego nie czułem). Dlatego stwierdziłem, że nie mogę się poddać i staram się wykonać jak najwięcej celów z tejże kartki.
Wiem, że nie uda mi się wszystkiego wykonać, między innymi 10 kawałków z neta w tym roku bo bym musiał wycisnąć jeszcze co najmniej 9 Tongue
Ale nie mogę się tak łatwo poddać dlatego też ustanawiam sobie cel na wrzesień 1000 zł.
Swoją drogą od 2 lat staram się sam "utrzymywać" i sam sobie wszystko kupuje, za wszystko sam płacę dlatego hajs się przyda.
Teraz trzeba spiąć cztery litery i ruszyć z kopyta, żeby chociaż połowę celu na 2015 rok spełnić. Mam nadzieję, że nie wymięknę jak zawsze.
Osobom które przeczytały moje wypociny szczere gratulacje ! A teraz konkrety.

Moje cele:
-We wrześniu zarobić 1000 zł
-Do końca tego roku zarobić 10000 zł
- możliwe chyba tylko jakby akcje na mtv urosły do 0,3$ Tongue
-nie przestawać biegać i ćwiczyć w domu (brzuszki, pompki, przysiady i podciąganie na drążku)
-schudnąć jeszcze do 70 kg
-nauczyć się rozmawiać z laskami facepalm
-nie nałapać za dużo kap w szkole Jerk2
-przebiec 25 km jednym ciągiem
-zebrać 5000 ciasteczek na G2a


Jako, że pracować zacząłem już dziś przed napisaniem tego żałosnego postu to proszę wyniki:

[Obrazek: 9skSrRj.png]

Dziś zarobiłem : 36,8 zł
W tym miesiącu zarobiłem : 36,8 zł/1000 zł
W tym roku : 1036,8 zł/10000 zł



Pozdrawiam, idę skończyć ćwiczyć, umyć się i lulu bo jutro do szkoły ;/


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 04-09-2015 04:56

3 Września

Ze szkoły wróciłem szybko, ale i tak jestem niezadowolony, bo sięgam po szybką kasę na FB, wykonuje pewne czynności a tu wejść zero, eh ten FB.

$$$ Cyferki $$$
LeadMore.pl
[Obrazek: leadmore-1441338600.png]


Dzisiaj zarobiłem: 37.2 zł
We wrześniu zarobiłem: 198.4 zł
W tym roku zarobiłem: 15624 zł z 30.000 ZŁ

Siema.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 05-09-2015 07:12

4 Września

Zrobiłem sobie wolne ina przemyślenia... Czyli zero zł.