Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 21-08-2015 21:10

A ja kolego nie mam zamiaru dorabiać apkowiczów na chwile obecną. Dzięki za ciepłe słowa, teraz idę spać bo o 5 zaczynam prace, jak drzewa dużo a wozić jeszcze dalej.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - flown - 21-08-2015 21:10

Jak Ci już jakąś zaakceptują to może byłbym chętny na zakup po jakiejś rozsądnej cenie. Jakby co to pisz Lol


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - DrPrefix - 21-08-2015 21:48

Zarobiony tak jak ci pisałem ;D rób to zobaczysz efekty Jerk2


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 22-08-2015 16:44

wrocilem z pracy, jednak lekko skontuzowany dlatego tak szybko ale nie o tym ty chce pisac. Przepraszam za brak polskich znakow ale niestety ciiezko mi sie jedna reka pisze a drugą mam zalatwiona i mnie boli. Prefix udziela mi wielkich rad i odawala kawal roboty za mnie sama wiedza jaka mi przekazuje. A co do apek nie ma sensu sprzedawac, bo sprzedasz ja za grosz, ceny apek spadaja. teraz sproboje nagrac dwa filmy pod mpje hacki i je zmontowac, renderpwac i zalinkowac na stronce.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kamilg49 - 23-08-2015 14:37

powodzenia !


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 31-08-2015 19:57

16-31 Sierpnia
Ale się rozleniwiłem, nadal walczę z Facebookiem odnośnie apek, na razie wszystko odrzucone, ale się nie poddaje, próbuje, pytam, szukam dalej a może się uda. Projekt hacki pod Polskę nadal rozwijam, pierwsze lody przełamane, parę leadów mam już na swoim koncie co cieszy.. Nie wiem co mam pisać, jest już wrzesień to czas powrócić do codziennych wpisów. Zapraszam w kolejne dni, a teraz idę się ogolić, myć i jutro to szkoły zmykać.

[Obrazek: SSS-1441047177.png]

W sierpniu zarobiłem: 860.4+716.4=1576,8 zł
W tym roku zarobiłem: 15425.6 zł z 30.000 ZŁ[/size]

Siemanko


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 01-09-2015 19:54

1 Września

Dzisiaj początek roku, o planie się dowiedziałem wczoraj, tragiczny. Zaczynam coś działać ze zarobkami. Apkę odrzucili, poddaje się! Kupię apkę..

$$$ Cyferki $$$
LeadMore.pl
[Obrazek: leadmore-1441133183.png]


Dzisiaj zarobiłem: 99.2 zł
We wrześniu zarobiłem: 99.2 zł
W tym roku zarobiłem: 15524.8 zł z 30.000 ZŁ



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 02-09-2015 04:54

Wczorajszy dzień zamknąłem dniówką 99 złotych i 20 groszówek. Teraz idę do szkoły i życzę wam przyjemnego, zimniejszego dnia Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Stasiak - 02-09-2015 06:32

Ciekawy dziennik będę obserwować na pewno wpadne tu co jakiś czas


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - nitram - 02-09-2015 09:51

Połowa celu już jest, trzymam kciuki żeby udało się dobić do celu.
Czekam na pierwsze zarobki z nowych projektów.