Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - zozols1 - 03-07-2015 21:24

3 LIPIEC


Co by tu, hmm.... Wróciłem z pracy, zacząłem się lenić i oglądać One Piec'a po czym stwierdziłem, że jednak popracuje. Wczoraj pisałem, że nie będę sobie dawał żadnych celów jednak wczoraj i dzisiaj myślałem sporo o tym i wywnioskowałem, że moim celem będzie praca codziennie. Chodzi mi o to, że będę musiał pracować w necie co najmniej przez 30 minut w innym wypadku dzień uznam za nieudany Tongue Dziś też zrobiłem sobie wycisk seriami pompek i brzuszek Smile Nwm dlaczego jestem zaj**iście podjarany.
Zgodnie z moim celem tak się stało pracowałem dziś ponad 30 minut. Zadowala mnie każdy lead Smile) Chcę teraz pracować na real contencie, może komuś pomogę Big Grin Trzeba będzie znaleźć jakiś serwis z możliwością tworzenia swojego artykułu i do przodu. Mam zamiar wstać jutro o 6:30 żeby iść biegać, chyba na serio mi się coś poj**ało w tej główce Tongue

Dziś zarobiłem : 12,4 zł


[Obrazek: 03_07_2015.jpg]

W miesiącu jakim jest Lipiec i dwa dni Czerwca zarobiłem : 111,6 zł -na waciki będzie xD Cya



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - piciaszek - 03-07-2015 22:55

Nic Ci się nie poj*bało w główce, tylko pamiętaj o spożyciu czegoś przed bieganiem lub ewentualnie zaraz po nim. Miło, że wróciłeś Tongue


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - traku - 03-07-2015 23:07

Z dnia na dzień coraz lepiej nic tylko trzymać kciuki za Ciebie Big Grin

Będę tutaj zaglądał i patrzył na Twoje sukcesy Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 03-07-2015 23:42

Miesiąca czerwca nie będę podsumowywał bo nie ma sensu..


3 Lipiec

Zarobek mały,ale sukcesywny. Wypracowany metodą od pmxq. Dopiero zaczynam..

$$$ Cyferki $$$
LeadMore.pl
[Obrazek: COMPERIA-1435963066.png]


[align=center]Dzisiaj zarobiłem: 50.1 zł
W lipcu zarobiłem: 143.7 zł
W tym roku zarobiłem: 11532.5 zł z 30.000 ZŁ



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - smagalaz - 04-07-2015 12:51

zozols1 - przesadzasz Wink Jakakolwiek aktywność fizyczna to świetny sposób na rozpoczęcie dnia. Bieganie ciężko byłoby mi pogodzić z zasadą, że na pusty żołądek nie ćwiczę (po lekkim posiłku trzeba poczekać 1,5-2h na przetrawienie, w innym wypadku posiłek może zacząć się cofać Tongue), ale nie wyobrażam sobie, by pracować uprzednio nie spacerując chociaż przez dwadzieścia minut. Trzeba się czasem dotlenić Tongue


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - zozols1 - 04-07-2015 21:25

4 LIPIEC


Dziś miałem nieco więcej czasu dlatego prócz 30 minut na leadmore próbowałem coś działać na hotcashu, jednak nic prócz wyświetleń ;/ Ogólnie robiąc to samo na leadmore prawie 3 razy wiecej wyświetleń, nwm czy to wina aktualnie nieobecnych ludzi czy to, że zlicza tylko unikalne.
Co do tej 6:30 poszedłem biegać. Zauważyłem, że bieg rano przed śniadaniem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Raz, że ssało jak nwm mój żołądek to w dodatku miałem problem z 6 km, co normalnie szło na lajcie.

Dziś zarobiłem : 12,4 zł



[Obrazek: 04_07_2015.jpg]

W miesiącu jakim jest Lipiec i dwa dni Czerwca zarobiłem : 124 zł



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - piciaszek - 04-07-2015 21:59

Na 30 minut przed porannym bieganiem zjedz sobie średniego banana, a zaraz po nim jakąś kanapkę z serem. Hasanie bez pożywienia przynosi skutki niechciane przez nas Cool


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Miko93PL - 04-07-2015 22:24

piciaszek poprawię Cię może. Po bieganiu w ciągu 60 minut zjedz banana, masz wtedy otwarte okno anaboliczne dzięki czemu możemy jeść w cukry proste ( są wręcz bardziej zalecane niż złożone ) a przed treningiem cukry złożone. Dzięki temu, że będą się rozkładały do paru godzin przez cały czas treningu będziesz miał siły Lol

zozols1 gdybyś chciał jakieś porady dotyczące diety pisz na PW coś tam postaram się podpowiedzieć Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 05-07-2015 22:21

4 Lipiec

Staram się działać nową metodą na programach partnerskich, zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie..

$$$ Cyferki $$$
LeadMore.pl
[Obrazek: led-1436130904.png]


[align=center]Dzisiaj zarobiłem: 78.5 zł
W lipcu zarobiłem: 222.2 zł
W tym roku zarobiłem: 11661 zł z 30.000 ZŁ



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 06-07-2015 07:29

5 Lipiec

Do równowagi spróbowałem Hotcasha i nie jestem zadowolony co do nakładu pracy. Na PP widać po woli efekty. Ze subami staram się odrywać od facebooka.

$$$ Cyferki $$$
LeadMore.pl
[Obrazek: Zarobki-1436164014.png]


[align=center]Dzisiaj zarobiłem: 131.1 zł
W lipcu zarobiłem: 353.4 zł
W tym roku zarobiłem: 11792.1 zł z 30.000 ZŁ