Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - piciaszek - 23-04-2014 22:57

(23-04-2014 21:54)zozols1 napisał(a):  Facebook leci na kasę bardziej niż my facepalm

Genialnie ujęte Jerk2


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 24-04-2014 16:20

Mam do was pytanie, wiem, że to forum nie jest przeznaczone do tego Exclamation
Wybrałem dziś telefon Nokia Lumia 920 z naprawy gwarancyjnej. Nie sprawdziłem telefonu przy pracownikach bo się spieszyłem na autobus. Zajechałem do domu otwieram pudełko i oglądam telefon, na telefonie pojawiła się rysa obok śrubki najprawdopodobniej od śrubokręta, jest też przetarcie i lekkie uszczerbanie czy też jest to zniekształcenie od upadku na kącie obudowy. Czy gdy odniosę jutro telefon im i pokaże te ryski to mi to przyjmą, wymienią etc? Czy też nie? I jak będzie to moje 4 zgłoszenie do gwarancji to czy mogę upominać się o nowy telefon ??
Wiem, że to nie na temat zarobku, ale muszę znać odpowiedź. Telefon zakupiony w firmie EuroAGD


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - kasiak - 24-04-2014 16:53

Jakieś 98% szans, że Ci powiedzą, że to jest szkoda wywołana przez Cb. Xpokerface


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Natann - 24-04-2014 16:59

Również uważam, że nie przyznają się, że to ich wina więc powiedzą, że sam to zrobiłeś.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - piciaszek - 24-04-2014 17:05

Ja bym od razu zatelefonował, gdybym miał takie zdarzenie Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 24-04-2014 19:41

Dzień 6

Dzisiejsze egzaminy to jakaś porażka, słabo mi poszło smutny


Projekty na Fejsbuku
  • Projekt A - 5.472 Fanów
  • Projekt B - 1.900 Fanów
  • Projekt C - 12.787 Fanów
  • Projekt D - 6.200 Fanów

Zyski
  • Instanter: 0 Zł
  • Eforsa 0 Zł
  • Adscould 0 Zł
  • Firesub 0 Zł

Zyski
  • 211/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1) - Z Chemii mam już 2
  • 12.787/10.000 fanów, na jednym moim FP! - Zrealizowane Jerk2

Jutro kolejne części 2


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - sheko12 - 24-04-2014 19:53

Mistrzu, piona za działanie, nie przejmuj się egzaminami Wink olej to, w dzisiejszych czasach, szkola nie ma wartości, dzialaj indywidualnie, ucz się, a osiągniesz wiele sukcesów poprzez osobisty rozwój, szkoła z reguły Cie uczy wytrwałości, ale twojej przyszłości nie za pewni, przerabiałem to juz dziesiątki razy Wink

Też pisałem kiedyś egzaminy, straszono mnie/moją klase, a tu się okazuje, że mogłem mieć 0% a i tak bym się dostał nawet do harvardu.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Lozaq - 24-04-2014 20:25

powodzenia będę zaglądał


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 24-04-2014 22:02

Dzień 6

Zyski
-instanter 0 zł -w dalszym ciągu czekam na zaległe leady
-adscloud 0 zł
-shorte.st 0 $
-Firesub 7 zł - 2 leady na autopilocie Tongue Moim zdaniem tu najłatwiej leady lecą Tongue Na 43 unikalnych 3 leady. W tym dwa dziś 27 % konwersja Big Grin

Założyłem w końcu to konto w banku, zaraz je uaktywnie Tongue


Co zrobiłem ?
-zdobyłem nowe doświadczenie jak codziennie
-na fanpagu w projekcie A zdobyłem dziś tylko X like (aktualnie 6078 ). Projekt B 448 like a to wszystko przez te ograniczenia zasięgu !!! To jest jakaś paranoja... Miałem 2k like to w jeden dzień tłukłem kolejny tysiąc, a teraz jak mam 6k to ponad 100 ?? Co to wogóle ma być, takie ograniczenia ! Jak tak dalej pójdzie wiele osób zrezygnuje ;-/


W dalszym ciągu szukam ludzi, którzy wymienią się udostępnieniami Tongue Ktoś chętny ??

Dziś: 7

Facebook' owe ograniczenia i opóźnienia operatorów powoduje zniechęcenie do pracy ... Muszę jakąś większą motywacje znaleźć.

Kwiecień: 29.26/100 zł
Ogólnie : 109.26/870 zł
0.13741$



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 25-04-2014 20:51

Dzień 7

Postaram się w kilku słowach podsumować egzamin gimnazjalny: Początek był całkiem dobry, a już później było tylko gorzej Sad A co najlepsze, dzisiaj fatalnie poszedł mi angielski smutny Niby powinienem czuć ulgę, że skączyłem pisać egzaminy, ale nic mi nie jest lepiej, tylko gorzej... A to bilans dzisiejszego dnia:


Projekty na Fejsbuku
  • Projekt A - 5.524 Fanów
  • Projekt B - 0. Fanów [Oddałem go do Karolmaxa, w krótcę zastąpię nowym projektem]
  • Projekt C - 12.808 Fanów
  • Projekt D - 7.653 Fanów

Zyski
  • Instanter: 44 Zł
  • Eforsa 0 Zł
  • Adscould 0 Zł
  • Firesub 0 Zł

Zyski
  • 255/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1) - Z Chemii mam już 2
  • 12.808/10.000 fanów, na jednym moim FP! - Zrealizowane Jerk2

Dzisiejszy dzień hmmm kiepsko z moim samopoczuciem, coś mnie męczy a nie potrafię określićsmutny Jutro zaczynam na Freebizie robić Smile Może jeszcze jakieś FP Założę Undecided