Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - DzejkobPL - 22-04-2014 07:26

Tak. Mozesz zalozyc sam... Napisz na pw. Mam dla Ciebie mala oferte za zalozenie konta w mbank Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 22-04-2014 19:52

Dzień 5



Projekty na Fejsbuku
  • Projekt A - 5.118 Fanów
  • Projekt B - 1.873 Fanów
  • Projekt C - 12.563 Fanów
  • Projekt D - 3.066 [3k w jeden dzień, rekord]

Zyski
  • Instanter: 4 Zł
  • Eforsa 0 Zł
  • Adscould 0 Zł
  • Firesub 3.5 Zł

Zyski
  • 211/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1) - Z Chemii mam już 2
  • 12.563/10.000 fanów, na jednym moim FP! - Zrealizowane Jerk2

Dzisiaj założyłem nowego fp i na nim wbiłem 3k Smile Mam mętlik w głowie, jutro idę na egzamin i trochę się wstydzę i jeszcze do tego nie wiem które pantofle wybrać... A teraz to tyle, jutro dzień Sądu, żartowałem to tylko Egzamin, jutro Część Humanistyczna i Historia oraz WOS. Trzymajcie kciuki ;p

Dobranoc 2


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - patryk0407 - 22-04-2014 20:54

Trzymamy kciuki Lol
Ale poleciałeś z tym fankpage 2
oby tak dalej Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 22-04-2014 22:28

Dzień 4

Zyski
-instanter 0 zł
-adscloud 0 zł
-shorte.st 0 $
-Firesub 3,5 zł

Dziś nie miałem za dużo czasu ;-/ Dlatego 0 zarobku 4
@ edit
Pod koniec dnia wpadł lead w firesubie Big Grin

Co zrobiłem ?
-zdobyłem nowe doświadczenie jak codziennie
-na fanpagu w projekcie A zdobyłem dziś 1 k like (aktualnie 5515 ). Projekt B 375 like

Konto w mbanku zakładam w czwartek muszę skombinować jeszcze w tym miechu 44 zł by wypłacić hajsy z instantera Tongue
Szukam ludzi, którzy wymienią się udostępnieniami Tongue Ktoś chętny ??

Dziś: 3,5


Kwiecień: 22.26/100 zł
Ogólnie : 102.26/870 zł
0.13741$



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 23-04-2014 21:01

Dzień 5

Dzisiaj hmmm. Rano wstałem, ubrałem się w garniak kilka postów na forum i wyszedłem jak głupi z domu i na autobus. Pierwsza część Historia i Wos, jak srpawdzałem na internecie odpowiedzie mniej więcej to miałem około 20 punktów na 33 jak naliczyłem. Z Polaka chyba poszło o wiele lepiej, moim zdaniem był łatwiejszy niż Historia i Wos ale nie sprawdziłem na necie bo nie mogłem znaleść odpowiedzi. Jutro Część matematyczno przyrodnicza oby było lepiej Smile
A co do mojego zarobku, trageda. Jeszcze facebook zaczął coś z zasięgiem robić Wink


Projekty na Fejsbuku
  • Projekt A - 5.343 Fanów
  • Projekt B - 1.892 Fanów
  • Projekt C - 12.757 Fanów
  • Projekt D - 4.912 Fanów

Zyski
  • Instanter: 0 Zł
  • Eforsa 0 Zł
  • Adscould 0 Zł
  • Firesub 0 Zł

Zyski
  • 211/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1) - Z Chemii mam już 2
  • 12.563/10.000 fanów, na jednym moim FP! - Zrealizowane Jerk2

Jutro kolejne części 4


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - piciaszek - 23-04-2014 21:03

Życzę jutro powodzenia, a co do zasięgu, to spadł tym razem podobno o 70%, więc co raz mniej sensu w prowadzeniu fanpage Undecided


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 23-04-2014 21:05

Dzięki, niestety Sad Oby coś się poprawiło, bo co wiem to tak drastycznie wygląda to tylko na polskich stronach


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 23-04-2014 21:25

Dzień 5

Zyski
-instanter 0 zł (122 wyświetlenia - opóźnienia operatorów) mam nadzieję, że coś wpadnie
-adscloud 0 zł
-shorte.st 0 $
-Firesub 0 zł

Nie miałem za bardzo dziś czasu a jeszcze teraz wszystko się wali ... Forum na chwilę było offline, instanter ma gigantyczne opóźnienia i praktycznie zero kontaktu. Facebook zmniejszył tak jak pisał up o najprawdopodobniej 70% zasięg postów ... Jeszcze jak jesteś na profilu fanpage klikasz "Strona główna" po lewej stronie nie ma aktualności itp. co mi bardzo życie utrudnia. Normalnie porażka wszystko się wali 4


Co zrobiłem ?
-zdobyłem nowe doświadczenie jak codziennie
-na fanpagu w projekcie A zdobyłem dziś tylko 385 like (aktualnie 5900 ). Projekt B 417 like a to wszystko przez te ograniczenia zasięgu !!! 4

Jutro jadę założyć konto w banku, a także odebrać telefon z gwarancji (lumia 920). Mam nadzieję, że chociaż to się nie zepsuje ...
W dalszym ciągu szukam ludzi, którzy wymienią się udostępnieniami Big Grin Ktoś chętny ??

Dziś: 0

Jak coś wpadnie z opóźnionego instantera to dopiszę facepalm
Jutro chyba wjadę z buta w spamie gdzie się da ... Liczyłem na zarobki z fanpage i na to się nastawiałem, praktycznie cały mój wolny czas na nie marnowałem. Teraz facebook musiał wszystko zepsuć Undecided Dziękuje facebooku za to, że zmarnowałem 5 dni ...
Piszę tak ponieważ teraz fanpage 30k lubię to będzie miał mniejsze zyski niż spam na grupach itd. Normalnie załamać się można facepalm
Chcę coś w końcu zarobić i przelać na konto które jutro zrobię by pokazać znajomym i mamie, że da się zarobić w necie i być może zyskać poleconych beka

Kwiecień: 22.26/100 zł
Ogólnie : 102.26/870 zł
0.13741$



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - kasiak - 23-04-2014 21:51

zasięg ograniczyli masakrycznie, posty z "gwizdką" ledwo docierają do 1k os i to po 5-6 godzinach pokerface MAAAAASAAAAKRAAAAA

ps. fp 10.5 k like facepalm


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 23-04-2014 21:54

U mnie w 4h na fp 4,9k like mam 2,4k zasięg, ale to tylko z powodu dobrej tematyki, normalnie powinno już być z 4k ... Porażka
Facebook leci na kasę bardziej niż my facepalm