Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kciuk - 30-01-2015 18:03

haha, a każdy mówi, tylko nie idź do zety bo do końca życia bedziesz biede klepał, a tu prosze Tongue
Ale tak jest ze wszystkim, jak nie ma sie pomysłów, kreatywności to nawet będąc po studiach g*wno będzie się zarabiało Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Jojek89 - 30-01-2015 20:25

Witam ładnie ciszniesz, że tak powiem .Mam takie pytanie chciałbym się zarejestrować z reffa pod tobą , nie oczekuje niczego chyba że będziesz chciał mi trochę podpowiedzieć jeśli będę w miarę zarabiał coraz większe kwoty, takie jak ty. Działasz w Leadmore prawda??? .Wprowadzili chyba poleconych o ile się orientuje , mógłbyś ustawić w sygnaturze swój refflink . Po pierwsze bym się zarejestrować a po drugie miałbym większego kopa motywującego widząc jak twoja kwota zarobionej kasy rośnie z dnia na dzień, bo skoro w takim wieku zarabiasz takie kwoty to znaczy że można, tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - saq714 - 30-01-2015 20:58

(30-01-2015 13:39)kociamber napisał(a):  specjalnie tak napisałem Wink wiem, że prawidłowo jest strzelam ale tak fajnie się wymawia Wink Jerk

Nie chciałem sie czepiaćBig Grin strasznie mnie to w pracy rozbawiło;d


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 30-01-2015 22:19

(29-01-2015 22:07)kociamber napisał(a):  komputerek sczelam albo inny gadżet elektro Wink
Bingo Smile
30.01.15 kupiłem komputer z obudową Zalman Z3 Plus
Kupiłem go za 3204 zł, za pieniądze z internetu i można uznać, że z samego leadmore. Do tego jakiś czas temu kupiłem grę BF 4 za 50 PLN (-50% Taniej) i jakąś myszkę firmy Ganesis również za 50 zł. Teraz przedstawię kilka zdjęć komputera, przepraszam za jakość, pozostaje robić zdjęcia obudowy(Nic skarpetką nie zdziałam) Zestaw złożył mi @[Jaro070] z małą modyfikacją brata @[zozols1] za co im bardzo dziękuję. Parametry podam niżej, możecie sobie wyobrazić co kryje się pod obudową.


Zarobione dzisiaj: 24.8 Zł
Zarobione w styczniu: 3584.8 zł z 3000 zł
Cel do końca roku: 3584.8 zł z 30.000 zł


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Tropek - 30-01-2015 23:01

Piękny sprzęt Smile Jedyne co zmieniłbym w tym zestawie to zasilacz (lepiej by tu się sprawdził korsarz) i płytę główną. Ale tak to cud malina. Gratki Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kciuk - 30-01-2015 23:40

Dobra maszyna, sam mam taką samą tylko z inna obudową i zasilaczem corsaira Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Tidus - 30-01-2015 23:47

zozols1 to Twój brat czy Jara Big Grin?


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kociamber - 31-01-2015 02:41

gratuluję komputerka Smile w sumie podobny do tego co ci rozpisalem. Tez bym wziął inny zasilacz bo ten thermaltake to model sprzed kilku lat Smile ale solidny i da rade na pewno Smile niech Ci służy wiele lat bez awarii ;p


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 31-01-2015 06:41

(30-01-2015 23:47)Tidus napisał(a):  zozols1 to Twój brat czy Jara Big Grin?

Wiesz co? Zmęczony byłem i nie myślałem. Chodziło mi, że pomógł mi brat mojego kompana z którym prowadzę dziennik czyli zozolsa1.

Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa, właśnie instaluje BF4. Jutro planują zacząć pracę Huh


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 01-02-2015 08:44

Dzień 282

31 Styczeń


Leadmore: 6.2 Zł

Zarobione dzisiaj: 6.2 Zł
Zarobione w styczniu: 3591 zł z 3000 zł
Cel do końca roku: 3591 zł z 30.000 zł