Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kciuk - 28-01-2015 17:24

@zozols, aktualnie mam tyle sposobow na zarobek, ze gdybym mial tylko motywacje trzepalbym ladny hajs Smile Ostatnio 2h z nudow na leadmore i 100 wpadla Big Grin Nie boj zaby, z formy jeszcze nie wyszedlem Tongue


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 28-01-2015 20:49

(27-01-2015 21:48)kociamber napisał(a):  Ja z chęcią poczytam o PV Smile "bez większych inwestycji" czyli ile chcesz zainwestować?Smile w ogóle opłaca ci się grosze inwestować przy takich zarobkach w Subach? Smile to zajmuje też czas te klikanie i teraz praktycznie obowiązkowy jest filtr reklam za 10$ Smile
Ale nisza nie będzie wiecznie trwała w subach. Zobaczę jak się potoczy, a póki co do PV będę ostrożny i małymi krokami zdobywał BAP.


(28-01-2015 17:10)kciuk napisał(a):  no siema @Zarobiony_Koles , pamiętasz mnie jeszcze? Tongue Ładnie tu ciśniesz, aż mi narobiłes ochoty po moich długich wakacjach, a pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno ciskałeś dniówki po 40zł, ładny progres Smile
Nie przesadzaj, byli i też wyższe dniówki niż te 40 zł.

- -- - - - - -- - - - -- - - - - - -
Dzień 279

28 Styczeń

Pracę trochę odpuściłem, problemy rodzinne ale to nie o tym będę tu pisał. Dzisiaj zarejestrowałem się na PV, moim mentorem został @[Roben], który będzie mnie wprowadzał we wszystko. Na początek będę robił drobne inwestycje, i wszystko reinwestował. Aktualnie mam 1685 BAP beka

Leadmore: 111.6 Zł
[Obrazek: Leadmore-1422474412.png]
+1 lead

Zarobione dzisiaj: 111.6 Zł
Zarobione w styczniu: 3431 zł z 3000 zł
Cel do końca roku: 34231 zł z 30.000 zł


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kciuk - 28-01-2015 21:10

No tak, akurat to przykladowa suma


Odp: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 29-01-2015 04:23

A ty Kciuk działałeś chyba na PV, wyszło coś z tego?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - VoreCC - 29-01-2015 07:44

Nie myślałeś o jakiejś inwestycji nie-internetowej?


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 29-01-2015 08:54

Myślałem, w przyszłość będę inwestował czyli w następnej kolejności będę sobie mebelki kupywał (Jak się wyprowadzę na swoje to już, ze swoim). Również mam zamiar w tym roku zacząć odkładać Hajs na wynajem kawalerki/mieszkania małego.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - takijedentypek2 - 29-01-2015 09:02

(28-01-2015 20:49)Zarobiony_Koles napisał(a):  
(27-01-2015 21:48)kociamber napisał(a):  Ja z chęcią poczytam o PV Smile "bez większych inwestycji" czyli ile chcesz zainwestować?Smile w ogóle opłaca ci się grosze inwestować przy takich zarobkach w Subach? Smile to zajmuje też czas te klikanie i teraz praktycznie obowiązkowy jest filtr reklam za 10$ Smile
Ale nisza nie będzie wiecznie trwała w subach. Zobaczę jak się potoczy, a póki co do PV będę ostrożny i małymi krokami zdobywał BAP.


(28-01-2015 17:10)kciuk napisał(a):  no siema @Zarobiony_Koles , pamiętasz mnie jeszcze? Tongue Ładnie tu ciśniesz, aż mi narobiłes ochoty po moich długich wakacjach, a pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno ciskałeś dniówki po 40zł, ładny progres Smile
Nie przesadzaj, byli i też wyższe dniówki niż te 40 zł.

- -- - - - - -- - - - -- - - - - - -
Dzień 279

28 Styczeń

Pracę trochę odpuściłem, problemy rodzinne ale to nie o tym będę tu pisał. Dzisiaj zarejestrowałem się na PV, moim mentorem został @[Roben], który będzie mnie wprowadzał we wszystko. Na początek będę robił drobne inwestycje, i wszystko reinwestował. Aktualnie mam 1685 BAP beka

Leadmore: 105.4 Zł
[Obrazek: Leadmore-1422474412.png]


Zarobione dzisiaj: 105.4 Zł
Zarobione w styczniu: 3425.8 zł z 3000 zł
Cel do końca roku: 3425.8 zł z 30.000 zł



@edit
Ss z zarobkow dodam jutro bo zapomniałem...

Mam pytanie. Na jakim programie zarabiasz? I czy reklamujesz się na fb? fanpage czy grupy?


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kciuk - 29-01-2015 09:42

No wplacilem tam okolo 100 dolcow ale i tak nic z tego. Nie mialem czasu potem na klikanie w reklamy. Cudow nie oczekuj, zeby miec z 10 dolarow dziennie musialbys zainwestowac duzo pieniedzy.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 29-01-2015 10:01

Wiem, więc rozważam opcje poddania się na PV.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kciuk - 29-01-2015 12:22

Najlepszą opcje jaką możesz zrobić to odkładać sobie na swoją przyszłość, masz pewny pieniądz Smile Na pv trzeba poświecić okolo godzinki dziennie, to juz lepiej sobie natrzepać leadów w tą godzinke Big Grin