Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 27-01-2015 11:49

Nie hackuje kont. A z resztą jest to z byt ślizgi temat aby o tym mówić.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Miko93PL - 27-01-2015 12:04

Przejrzałem parę stron Twojego dziennika wielki szacunek do czego doszedłeś oby tak dalej, powodzenia ! Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 27-01-2015 12:07

Jeszcze raz powtarzam ciężka praca to klucz do sukcesu. Proszę się nie domyślać na czym działam bo i tak nie zgadniecie, mam minimalną konkurencję, która zawsze mnie lekwiduje Jerk2 Dziennik jest po to aby troszeczkę mnie zmotywował do pracy(tej motywacji mi już nie brak) a właściwie dla innych, jaką kasę można zarobić przez internet. Pamiętajcie Ciężka, trwała oraz sumienna praca to klucz do sukcesu!
STATY NNA GODZINĘ 15:35
Dzisiaj zarobiłem z leadmore.pl
104 Wizyty
7 Rejestracja
6.73 % Skuteczność
43.40 zł Zysk


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kariolmax - 27-01-2015 14:12

Nie chcę tu na nikogo najeżdżać ale nie motywowałeś mnie, jak zarabiałeś na kradzionych kontach ... (to pewna informacja)

@down 2 dni? beka Ja jednak wiem, że więcej..


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 27-01-2015 15:31

PffffF? Nie ma sensu offtopować, ty wiesz lepiej niech tak zostanie.
Delate


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 27-01-2015 21:23

Dzień 278

27 Styczeń

Dzisiaj trochę zacząłem czytać na temat PV i mam zamiar zacząć tam dorabiać, ale bez większych inwestycji i co jakiś czas pisać co się dzieje. Póki co mam wydatki. Czyli startował bym od zera aż do lepszej grupy. Co myślicie o tym, chcecie czytać PV w tym dzienniku?

Leadmore: 204.6 Zł
[Obrazek: Leadmore-1422298211.png]

Członkowie do grupy: 8.5

Zarobione dzisiaj: 231.7 Zł
Zarobione w styczniu: 3320.4 zł z 3000 zł
Cel do końca roku: 3320.4 zł z 30.000 zł



@edit
Ss z zarobkow dodam jutro bo zapomniałem...


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - VoreCC - 27-01-2015 21:25

Jest pięknie Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kociamber - 27-01-2015 21:48

Ja z chęcią poczytam o PV Smile "bez większych inwestycji" czyli ile chcesz zainwestować?Smile w ogóle opłaca ci się grosze inwestować przy takich zarobkach w Subach? Smile to zajmuje też czas te klikanie i teraz praktycznie obowiązkowy jest filtr reklam za 10$ Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kciuk - 28-01-2015 17:10

no siema @Zarobiony_Koles , pamiętasz mnie jeszcze? Tongue Ładnie tu ciśniesz, aż mi narobiłes ochoty po moich długich wakacjach, a pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno ciskałeś dniówki po 40zł, ładny progres Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - zozols1 - 28-01-2015 17:14

Up@
Trzeba wiedzieć, że nisze/pomysły są w naszym codziennym otoczeniu. Trzeba po prostu ją odnaleźć. Jak widać Zarobionemu to się udało. Mam nadzieję, że mi jak i innym również się to uda Smile Spam nie jest rozwiązaniem na wszystko ;(