Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 21-04-2014 19:40

Dzień 4



Projekty na Fejsbuku
  • Projekt A - 4.459 Fanów
  • Projekt B - 1.720 Fanów
  • Projekt C - 12.090 Fanów

Zyski
  • Instanter: Zł
  • Eforsa 0 Zł
  • Adscould 0 Zł
  • Firesub 14 Zł

Zyski
  • 203,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1) - Z Chemii mam już 2
  • 12.090/10.000 fanów, na jednym moim FP! - Zrealizowane Jerk2

Mam do was jedno pytanie Jakiś czas temu opowiadałem, że byłem kupić nowy garnitur (stary to do kolan beka), no więc zakupiłem siwy, a teraz zmam dylemat czy to jest strój galowy i czy to nie wstyd w nim pójść na Egzamin Gimnazjalny i nikt się nie przyczepi, że przyszedłem w siwym a nie czarnym Smile Bo czuje, że garstka osób będzie w szarym, jak się popytałem kolegów to każdy wybrał czarny.. Nie śmiejcie się, że zadaje takie pytania, ale przymierzałem kilka, a właściwie kilkanaście garniturów i czarny mnie jakoś odchudzał i nie mogłem znaleźć na siebie, tzn. Ja wysoki i chudy i nie mogłem w sam raz znaleźć (a nie stać mnie aby na zamówienie) albo garnitur na mnie wisiał albo był za krótki, szeroki jak sukienka i odwrotnie Wink Więc powiedzcie mi czy w siwym garniturze będę normalnie wyglądał i nikt mnie się nie przyczepi )

Dobra idę spać, aby się wyspać porządnie i jutro się pouczyć z Historii i innych przedmiotów!


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - connectov - 21-04-2014 19:42

Ale czym się przejmujesz Big Grin? Z tego co pamiętam u mnie większość osób była w koszuli i jeansach/czarnych spodniach, sam zresztą tak byłem ubrany.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - ASTONEQ - 21-04-2014 19:42

Chyba chłopakom podobać się nie musisz Wink To tylko egzamin, u mnie przychodzili w samych koszulach i jeansach i było ok (nawet na maturalny)


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 21-04-2014 19:47

Dziwne trochę. Ale nie oto chodzi, tylko czy wypada w takim pójść, bo mi się strój galowy kojarzy tylko i wyłącznie z Czarnym garniturem Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - kasiak - 21-04-2014 21:43

kubeł zimnej wody na moją głowę !, oczywiście masz Big GrinXpokerface


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Noozer - 21-04-2014 22:10

(21-04-2014 19:47)Zarobiony_Koles napisał(a):  Dziwne trochę. Ale nie oto chodzi, tylko czy wypada w takim pójść, bo mi się strój galowy kojarzy tylko i wyłącznie z Czarnym garniturem Smile

Strój galowy to nie tylko czarny garnitur, u mnie typek na wigilii samorządu przyszedł w białym także tego Huh Sam miałem szary garnitur i jakoś nie czułem się inny Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 21-04-2014 22:44

Dzień 4

Zyski
-instanter 0
-adscloud 0
-shorte.st 0,05057 $
-Firesub 0

Co do instantera i adscloud mam małe wątpliwości. W instanterze nie nalicza leadów, a adscloud strona nie działa... dlatego też niedawno założyłem konto na firesubie, który wydaję mi się dość przystępny i wiarygodny. Mam co do tego serwisu pytanie, jakie jest minimum do wypłaty?

Co zrobiłem ?
-zdobyłem nowe doświadczenie jak codziennie
-na fanpagu w projekcie A zdobyłem dziś 1 k like (aktualnie 4530 ). Projekt B 266 like

Święta się skończyły, a ja nic na nich nie zarobiłem.
Co sądzicie na temat s4s ? Zobaczyłem coś na jego temat gdzieś tutaj na forum. Na czym ten serwis dokładnie polega ? Czy te like zdobyte za pomocą tego serwisu nie są bezużyteczne ?
Jeszcze jedna sprawa Tongue Jako iż jestem niepełnoletni chciałbym założyć sobie easy konto w banku by móc wypłacać kasę zarobioną w necie Big Grin Jakie banki mają najlepsze oferty dla nieletnich? Jaki polecacie?

Dziś: 0
0,05057 $

Kwiecień: 18.76/100 zł
Ogólnie : 98.76/870 zł
0.13741$



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 22-04-2014 06:38

Sprawdź mbank, konto izzy, są na tym forum osoby co korzystają z tego konta i nie narzekają a co najlepsze polecają...

A co do garnituru to dzięki za opinie. Jestem jeszcze młody, mam inne podglądy więc się pytam, to chyba normalne Rolleyes


Zrobiłem małą notkę wczorajszego dnia, zobaczcie Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - nyn - 22-04-2014 06:43

Na ważne spotkania/wydarzenia zawsze idź w garniturze i miej wyjebane na innych. Ponadto zawsze miej czyste buty - po tym się poznaje porządnego faceta. I jak już coś załatwiasz (urzędy, dyrekcje, dziekanaty itp.) to zawsze ale to zawsze miej wszystko na papierze a nie "na słowo". Jak się do tego dostosujesz to kiedyś mi podziękujesz Smile
Powodzenia w zarabianiu.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 22-04-2014 06:50

Jeśli żaden z moich rodziców nie ma konta w mbanku to czy ja będę mógł tam założyć konto ??
I jak z tym s4s poleciacie czy to jakaś beznadzieja, bezużyteczne like itp ??