Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 30-03-2014 12:03

Witam serdecznie wszystkich! Na dzienniku będę przedstawiał jak wygląda mój dzień, jak pracowałem żeby przybliżyć się do celu, ile zarobiłem. Mam nadzieje, że ten dziennik będzie miał formę motywacyjną, do dalszej pracy i życia. Mimo młodego wieku nieraz mam niejasności co do mojego życia, co będę robił jutro i jak będzie wyglądał mój następny dzień. Również liczę na waszą pomoc, jako, że są tu bardziej doświadczeni przez życie osoby.

No to się przedstawię: Mam 15 lat, rocznikowo 16. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Interesuje się informatyką, ale jak poczytałem dziennik, deoripa, piotrka to aż mi się odechciało edukować w tym kierunku, mam mętlik a czas idzie do przodu. Pasjonuje się zarabianiem przez internet, swoją przygodę z zarabianiem przez internet zacząłem w wrześniu 2013 roku na starym izzysubie(Easysub). Mój bilans osiągnął 3 tysiące, z tego 1k nie wypłacono. Potem 3 tysiące na firesie.

Na razię będę robił a właściwie zarabiał na Instanter Smile Swoje cele podam 1 Kwietnia

Dzisiaj mam w planach, zrobić i ogarnąć z 5-10 nowych kont na facebooku...

Wieczorkiem bilans


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Majka - 30-03-2014 12:06

Powodzenia Idea

obserwuję Cool


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Noozer - 30-03-2014 12:11

Powodzenia Huh


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Varnity - 30-03-2014 12:15

Ciekaw jestem jak Ci pójdzie, również życzę powodzonka Smile


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - cord - 30-03-2014 12:21

a powodzonka, będę tu zaglądał :>


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 30-03-2014 19:45

Dziękuję i zarazem podsumowanie!

Dzisiejszy dzień minął spokojnie, przygotowałem się do intenywnego promowania w następne dni, fakt weekend to najlepszy moment na tego typu zarobek, no ale, spróbuje szczęścia po niedzieli.

Dzień 1

Co dziś zrobiłem?
  • Zrobiłem kilka kont na FACEBOOKU, ogarnąłem je!
  • Dobiłem na jednym fanpage do 1000 fanów
  • Przygotowałem kilka grafik do polepszenia efektywności i skuteczności mojej reklamy (SPAM)

Zarobki
  • Instanter: 16 Złotych

To chyba na tyle, cele na Kwiecień przedstawię "Niebawem". A teraz idę się uczyć, bo jutro do szkoły, Dobranoc moi drodzy.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Varnity - 30-03-2014 19:47

Jak na pierwszy dzień całkiem nieźle. W weekend najwięcej można zarobić fakt, ale w ciągu tygodnia też nieźle można wycisnąć Smile


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 30-03-2014 19:51

wiem... w zwykły roboczny dzień w grudniu zarabiałem po 100 zł dziennie Smile
Wczoraj było lepiej po 44 zł w 2h Wink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - alizen - 30-03-2014 19:57

na co hajs zbierasz?


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 31-03-2014 05:01

Nie zastanawiałem się, ale pewnie na jakiegoś quada albo skuterka