Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapraszanie znajomych-poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zapraszanie znajomych-poradnik (/Temat-Zapraszanie-znajomych-poradnik-88375)

Strony: 1 2 3


Zapraszanie znajomych-poradnik - majeros - 29-03-2014 21:16

Witam!
Chciałbym wam pokazać poradnik dzięki któremu zdobędziecie dużo poleconych użytkowników np.na stronie firegifts.pl

Krok 1.wchodzimy na stronę askspace.pl i rejestrujemy się(to samo robimy na ask.fm chociaż większość pewnie z was ma konto)

Krok 2.wymyślamy przekonywujący ludzi tekst np. podajemy swojego refa z firegifts i piszemy:daje prezent za rejestracje z tego linku.Daj znać jak się zarejestrujesz.(to tylko przykładowy tekst)

krok 3.kopiujemy tekst i wysyłamy do wszystkich do których się tylko da.

krok 4.patrzymy jak poleceni nam przybywają

Prawie wszyscy ludzie do których wyślecie się zarejestrują też zależy od człowieka:)Dziś mi się nie chciało wysłałem tylko do 3 osób i 2 refy wpadłySmile
oczywiście umieszczam screena z dowodemSmile
Gdyby się tak postarać to i można z 50 refów na dzieńSmile
dziś korzystałem tylko z askspace na 3 osoby 2 refy jak już pisałem więc to najlepszy sposób na poleconychSmile


Mój poradnik Ci pomógł?Daj reputaWink
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Zapraszanie znajomych-poradnik - gitarka112 - 29-03-2014 21:52

Ciekawy sposób Smile Zabieram się do pracy Smile


RE: Zapraszanie znajomych-poradnik - szantu - 29-03-2014 21:57

Heh sposób ten nawet działa najlepiej jeszcze mieć dużo like na asku to łatwo idzie na nagordę szybko nazbierać


RE: Zapraszanie znajomych-poradnik - lubiekeppa - 29-03-2014 22:39

Tylko na ask.fm w wiadomosci nie mozna podac linku


RE: Zapraszanie znajomych-poradnik - bolo9797 - 29-03-2014 22:51

Mozna?


RE: Zapraszanie znajomych-poradnik - lubiekeppa - 29-03-2014 22:57

To dziwne ! Jak wklejam link w wiadomość to ta wiadomość po prostu nie dochodzi ! Sprawdzałem na 2 kontach


RE: Zapraszanie znajomych-poradnik - dovakhinpl12 - 29-03-2014 23:01

Dobry patent Big Grin Zwłaszcza jak odpowiedzą "fejmy" to ktoś może wejść Big Grin


RE: Zapraszanie znajomych-poradnik - bolo9797 - 29-03-2014 23:02

Bo domena byla zablokowana... Kupujesz domene i instalujesz na niej skracacz , co 10 pytam skracasz link na nowo.


RE: Zapraszanie znajomych-poradnik - Radi98 - 29-03-2014 23:07

Wysłałem 20 na asku z 8 odpowiedziało "spie*dalaj" zobaczymy czy chociaż półowa będzie ;/


RE: Zapraszanie znajomych-poradnik - lubiekeppa - 30-03-2014 09:45

Wysłanych 250 wiadmosci i wpadł tylko jeden .