Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting na rok - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting na rok (/Temat-Hosting-na-rok-88355)



Hosting na rok - Qwik - 29-03-2014 15:41

Dzień dobry.
Poszukuje hostingu który można zakupić w bardzo malej cenie na rok i który to pomieści około 5-10k unikalnych użytkowników dziennie.


RE: Hosting na rok - vankosiara - 29-03-2014 15:44

Biznes-host
Polecam i posiadam. Jak chcesz to na PW dam Ci kod rabatowy (bodajże 20%)


RE: Hosting na rok - Kede - 29-03-2014 16:18

Przeniosłem większość swoich stron do BH i polecam Wink Support świetny. W zależności jaki to skrypt = jakie generuje obciążenie. Ale na pewno pomogą Ci dobrać odpowiedni pakiet. biznes-host.pl - refik Smile


RE: Hosting na rok - Lenar - 29-03-2014 17:12

http://www.webhostingtalk.pl/ , poczytaj tu na temat hostingów i wybierz odpowiedni dla siebie.


RE: Hosting na rok - DzejkobPL - 29-03-2014 23:07

Biznes-Host Smile

Jeśli chcesz 'podobne serwery' w niższej cenie to - Mintshost (kod rabatowy -30% = rabatLCP )

Pozdrawiam.


RE: Hosting na rok - Traw3k - 30-03-2014 00:20

A ja polecę Linuxpl. Właśnie do nich migrowałem, choć nie mam ruchu rzędu 5-10k dziennie.

Stosunek cena do jakości = bardzo dobry. Zakupili właśnie ultra-szybkie maszyny, jestem na jednej z nich i napiszę Ci, że nigdy bym nie pomyślał, że moja strona będzie śmigać tak szybko. Smile

W razie gdyby pakiet Ci nie starczał, bez problemu możesz migrować na większy w kilka minut. Pytałem też o obciążenia CPU to powiedzieli, że chwilowe obciążenie może sięgnąć nawet 100%. A jak będziesz za dużo wykorzystywał to Cię po prostu powiadomią, a nie od razu wyłączą stronę. Smile

W dodatku po migracji z innego hostingu jak wyślesz im fakturę za poprzedni hosting to masz 3 miesiące gratis.

Refa nie chce mi się szukać, więc po prostu polecam. Linuxpl. Smile


RE: Hosting na rok - linoskoczek - 30-03-2014 18:37

(29-03-2014 23:07)DzejkobPL napisał(a):  Jeśli chcesz 'podobne serwery' w niższej cenie to - Mintshost (kod rabatowy -30% = rabatLCP )

"Podobne". Przy takiej ilości użytkowników lepiej lecieć do Biznes-Host, bo tam nie ma oversellingu, a przynajmniej go nie czuć.

Nie podałeś niestety skryptu, na którym będzie strona. Na chwilę obecną bez większej ilości informacji poleciłbym Ci indywidualny STANDARD w Biznes-Host.