Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ (/Temat-MinTCoins-Zarob-na-androidzie-kilka-min-1-88332)

Strony: 1 2 3 4


MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - dovakhinpl12 - 29-03-2014 10:57

Witam chciałbym przedstawić aplikację mintCoins na android

Jest to apka umożliwiająca zarabianie poprzez pobieranie aplikacji



Ile zarabiamy :
0.10 $ Rate MintCoins ( dajemy apce 5 gwiazed)
0.10 $ Rejestracja z kodu 6lycig3yX
0.05 - 0.26 $ = Pobranie apki


Minimum do wypłaty : 1.00$ ( uzbiera się w ok 10 min )

Wypłaty :

Paypal do 24 H

Czy wypłaca ? : TAK

Poradnik oraz dowody wypłat http://zarabiam.com/Temat-Jak-Sprawnie-zarobic-na-android-MintCoins-88226

Nie chcecie rejestrować się z refa ? Poprostu apka zwie się MintCoins

Ref : 6lycig3yX (Daje 0.10$ Na start)



Miłych zarobków
@ Jak nie liczy pobrań 2 razy tej samej apki to czyście cache
@2 Jak nie liczy nadal to piszcie do supportu Big Grin Opłaca się


By uniknąć pytań od leniwców którzy nie chcą zajrzeć do poradnika wklejam i tutaj dowody wypłaty Smile [Obrazek: dlazarabiam.JPG]

3ciej wypłatki nie chce mi się wklejać Big Grin


RE: MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - Jaro070 - 29-03-2014 11:00

Wypłaciłeś już?


RE: MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - dovakhinpl12 - 29-03-2014 11:13

@Jaro tak wypłaciłem 3 razy Smile Dowody masz w linku w syg do mojego poradnika Smile

Już kilku użytkownikó forum wypłaciło również Wink


RE: MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - kamilex1998 - 29-03-2014 11:36

Zarejestrowany z refa i mam pare pytań.
Jakie apki pobierać ? (Chodzi mi o to że SponsorPay, TokenADS etc nie wypłacają w innych tego typu apkach)
Każda apka pobrana jest zaliczana tak jak na casch piracie ?


RE: MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - tollusiek - 29-03-2014 12:18

Hejka, ja już pierwszą wypłatę mam za sobą, ale mam pewien problem. Mianowicie, gdy pobieram Badabee albo Akazoo to większość prób kończy się tym, że otwiera mi sie Sklep Play i pobieram bez problemu. Ale czasami zdarzy się, że otwiera się przeglądarka na stronie Sklepu Play. Wówczas pisze, że aplikacja jest zainstalowana, a to nie możliwe bo odinstalowuje je za każdym razem, po wykonaniu zadania. Właśnie dlatego chciałem się zapytać, co zrobić, żeby wszystko się otwierało w Sklepie Play, albo żeby działało pobieranie wchodząc przez przeglądarkę. Bo kilka ofert zostało za powyżej niż 10 centów i przydałoby się je zaliczyć. Głównie tu chodzi o aplikację Badabee.
Pozdrawiam!


RE: MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - raikks - 29-03-2014 13:17

Wy kurde macie oferty? Ja prawie nie mam żadnej


RE: MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - kamilex1998 - 29-03-2014 13:22

Sponsor Pay jest sporo tyle że jest problem z zaliczaniem ich u mnie bo niekiedy zalicza niekiedy nie, a i nie wiem ile czasu siedzieć na danej apce :>


RE: MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - dovakhinpl12 - 29-03-2014 14:34

Sponsorpay - Robimy oferte ... zaliczy - czyścimy cache
Nie zaliczy - Wysyłamy screen z tel do supportu ( Np akazoo )

Akazoo jeżeliu nie liczy a mamy screen
Klikamy wszystkie jak leci i wysyłamy ten sam screen na wszystkie tickety

Aarki - Nie liczy piszemy do supportu - completed but not paid

Aarki odpowiedzia w przeciągu 24 h - nawet nie trzeba sciagac wystarczy napisać po kliknięciu Big Grin


RE: MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - raikks - 29-03-2014 15:07

Ja mam taki problem ,że mam tyle ofert co kot napłakał ,a w SponsporPay jest pusto


RE: MinTCoins - Zarób na androidzie :) kilka min = 1 $ - dovakhinpl12 - 29-03-2014 15:23

U mnie jest ich masa Big Grin ....... Ale mam problem również Big Grin Dużo osób twierdzi że poszło z refa a jakoś przestało mi liczyć refy Big Grin