Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Test Gimnazjalny (Pkt) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Test Gimnazjalny (Pkt) (/Temat-Test-Gimnazjalny-Pkt-8833)

Strony: 1 2 3


RE: Test Gimnazjalny (Pkt) - krzych91 - 18-06-2010 12:29

Będę z wami zupełnie szczery. Żenująco słabe te wyniki. A kwestia liceum/technikum... Skończyłem liceum, idę na bardzo dobre studia techniczne. Po technikum nie macie szans się na takie dostać.

Z założenia technikum powinno kształcić pod kierunkiem właśnie politechnik. Rzeczywistość jest jednak brutalna - technika to po prostu gorsze licea z masą zbędnych zajęć. Do matury przygotowują słabo, tym samym zamykając drogę na dobre uczelnie.

Zresztą nie od dziś wiadomo, że do techników chodzą ludzie gorzej się uczący i bez ambicji, jak to już ktoś ujął. Face the truth...

Nikomu nie chce ubliżać, ale zwyczajnie taka jest prawda :/ Jeśli jesteś wyjątkiem to nie musisz mi odszczekiwać, bo wiem, że takie są. Sęk jednak w tym, że te osoby żałują najbardziej wyboru takiej a nie innej szkoły średniej.

A studia zaoczne jak to ktoś pisał wyżej - niziny ambicji, nie nastawiaj się nawet na to, bo już gorzej nie można upaść. Nic Ci to nie da, a stracisz kasę i młodość. Zacznij od siebie więcej wymagać. Mniej zarabiam.com, więcej książek.


RE: Test Gimnazjalny (Pkt) - Dareczek13 - 18-06-2010 12:32

Human - 42 nawet, nawet ( liczyłem na 45 )
Mat. - przyr - 33 : O (Mam 6 z matematyki a tak słabo wypadłem !)
Ang. - 41 ( tak jak myslalem , a nawet lepiej )


RE: Test Gimnazjalny (Pkt) - DNWM - 18-06-2010 12:36

Porażka trochę.....
human 28p
matma 26p Big Grin
anglik 25p - Jest zajebiścieBig Grin


RE: Test Gimnazjalny (Pkt) - Tech - 18-06-2010 12:42

(18-06-2010 12:26)~fataL napisał(a):  Kujon Tech Kujon Big Grin

cśśś, żaden kujon, wrodzona inteligencja xD


RE: Test Gimnazjalny (Pkt) - paskur - 18-06-2010 12:47

hehehe pochwale sie moimi:

hum - 40 ;( (słabo)
mat- 46
ang- 46


RE: Test Gimnazjalny (Pkt) - Lukasz142 - 18-06-2010 21:07

A ja tam wam radze wybrać technikum.Teraz można przebierać w naprawdę ciekawych kierunkach np technikum informatyczne ekonomiczno administracyjne czy też mechatronika. Ja wybrałem liceum profilowane które teraz skończyłem w kwietniu i mature miałem w maju.W tej chwili to najbardziej żałuje że wybrałem liceum a nie technikum.Prawda jest taka że po ukończeniu liceum i zdaniu matury nie ma kompletnie żadnej pracy z prostej przyczyny nie ma wyrobionego zawodu a po technikum ten zawód już jest i prace spokojnie można znaleźć.Jeśli ktoś wybiera się jednak do liceum to musi się liczyć z tym że musi być dobry np z matmy za którą ja nie przepadam.
Bo wszystkie ciekawe kierunki na studiach to po prostu Matematyka. Ja ze swojej strony cały czas intensywnie myślę o jakimś dobrym kierunku po którym będe miał dobrą pracę.Kierunku który nie jest związany z matmą ale takiego po prostu nie ma.


RE: Test Gimnazjalny (Pkt) - Vesperus - 18-06-2010 21:10

DNWM skąd znasz wyniki ? w szkole Cię nie było a nikt Ci nie mówił ?

A ja kompletnie zrąbałem. Na próbnym z matmy 48 a teraz wole sobie nie przypominać.

Polak - 37
Matma - 32
Ang - 39

Suma:69 (bo ang się do niczego nie liczy)
(18-06-2010 21:07)Lukasz142 napisał(a):  A ja tam wam radze wybrać technikum.Teraz można przebierać w naprawdę ciekawych kierunkach np technikum informatyczne ekonomiczno administracyjne czy też mechatronika. Ja wybrałem liceum profilowane które teraz skończyłem w kwietniu i mature miałem w maju.W tej chwili to najbardziej żałuje że wybrałem liceum a nie technikum.Prawda jest taka że po ukończeniu liceum i zdaniu matury nie ma kompletnie żadnej pracy z prostej przyczyny nie ma wyrobionego zawodu a po technikum ten zawód już jest i prace spokojnie można znaleźć.Jeśli ktoś wybiera się jednak do liceum to musi się liczyć z tym że musi być dobry np z matmy za którą ja nie przepadam.
Bo wszystkie ciekawe kierunki na studiach to po prostu Matematyka. Ja ze swojej strony cały czas intensywnie myślę o jakimś dobrym kierunku po którym będe miał dobrą pracę.Kierunku który nie jest związany z matmą ale takiego po prostu nie ma.

Do Liceum idzie się po to by dobrze napisać maturę i dostać się na dobre studia np.Politechnika (tak jak w moim przypadku Big Grin). To raczej oczywiste że po liceum pracy nie ma.


RE: Test Gimnazjalny (Pkt) - Adik1818 - 18-06-2010 22:02

@ krzych91
Mylisz się człowieku co do tego, że liceum jest lepsze od technikum czy tam wyższy poziom. Zależy od tego jakie jest to liceum bo np. w pobliskim mieście są 2 licea (II i IV) i jedno z nich(II) ma rzeczywiście bardzo wysoki poziom lecz drugie z nich(IV) ma poziom porównywalny lub i gorszy od mojego technikum. Uczę się dobrze, a moje oceny(średnia) zawsze wahały się w okolicach 4. Nawet teraz w pierwszej klasie technikum informatycznego mam średnią 4.00. Gdybym był pewny, że pojdę na studia i będę pracował za biurkiem to może i wybrał bym liceum bo trwa 1 rok mniej niż technikum. Wybrałem technikum, ponieważ mam tutaj mniejsze przygotowanie do matury ale mogę posiąść zawód technika, lepsze przygotowanie do studiów w tym kierunku oraz ogólnie lepszą wiedzę i praktykę w wykonywanym zawodzie(informatyka).

Co do tematu to w tamtym roku:
humanistyczny - 30 (polski to moja słaba strona)
matma - 41
angielski - 34


RE: Test Gimnazjalny (Pkt) - Alcor - 19-06-2010 08:59

Polski - 41
Mata - 26
Angielski - 42

Ogólnie to jestem zadowolony, właśnie na tyle punktów liczyłem. Wink


RE: Test Gimnazjalny (Pkt) - Friktus - 24-06-2010 20:50

Humanistyczny - 24
Matematyczny - 19
Angielski - 20

Mam pytanie jaką szkołę wybrać ?

- Liceum Profilowane Zarządzanie Informacją

- Technik Cyfrowych Procesów Graficznych

Chodzi mi o łatwość zdobycia pracy i dobre zarobki.

Nie zwracajcie uwagę na słabe wyniki, bo ja idę do szkoły co wszystkich przyjmują i w dodatku poobniżali progi ze względu na trudny test matematyczny.