Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube- problem z kontem i filmami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube- problem z kontem i filmami (/Temat-Youtube-problem-z-kontem-i-filmami-88324)

Strony: 1 2


Youtube- problem z kontem i filmami - cenzura0 - 28-03-2014 23:37

Witajcie, jest taka sprawa. Mam na youtubie konto na ktorym mialem kilkanascie kanalow i filmow. Od pewnego czasu nie widzialem zadnych wejsc na strone ktora znajdowala sie w opisie filmikow. Dzisiaj mialem dopiero czas zeby zajrzec, i gdy wszedlem na konto okazało się, że wyskoczył komunikat w stylu "wykryto niepożądane działania na twoim koncie..." chodziło ogólnie o podanie numeru telefonu w celu wysłania potwierdzającego kodu SMS. Zrobiłem, wszystko ok z tym że z tego co widze w wyszukiwarce nie ma żadnego mojego filmiku. Co z tym zrobić, czy filmy po jakimś czasie od zweryfikowania konta wróca do wyszukiwarki, czy musze je wrzucać od nowa?


Odp: Youtube- problem z kontem i filmami - Damkofr - 28-03-2014 23:42

z tego opisu wynika tylko jedną rzecz: konto zostało zbanowane na youtube a wszystkie filmy usunięte. Sms musisz potwierdzić aby uzyskać dostęp do maila ale do yt już nie uzyskasz.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Youtube- problem z kontem i filmami - cenzura0 - 28-03-2014 23:48

Z tym że wszystkie filmy na moim profilu są i wyglądają na nieruszone, nie ma żadnej informacji o ich usunieciu. poprostu nie ma ich w wyszukiwarce.


RE: Youtube- problem z kontem i filmami - cinekbux - 29-03-2014 12:26

Chyba dopadł mnie ten sam problem....


RE: Youtube- problem z kontem i filmami - themate0 - 29-03-2014 22:33

uzywacie bonus tagi w opisie takie jak:
Cytat:Shirley – wizje rzeczywistości caly film
Shirley – wizje rzeczywistości całość
Shirley – wizje rzeczywistości online
Shirley – wizje rzeczywistości lektor pl
Shirley – wizje rzeczywistości polska wersja
Shirley – wizje rzeczywistości online pl
Shirley – wizje rzeczywistości film (2014)
Shirley – wizje rzeczywistości całość po polsku
Shirley – wizje rzeczywistości najlepsza
Shirley – wizje rzeczywistości po polsku
Shirley – wizje rzeczywistości cały film lektor pl
Shirley – wizje rzeczywistości lektor PL
Shirley – wizje rzeczywistości cały film do pobrania
Shirley – wizje rzeczywistości (2014)
[...]

i to dla tego w 99%


RE: Youtube- problem z kontem i filmami - cinekbux - 29-03-2014 23:06

Themate0 dokładnie tak, możesz coś poradzić? Miałem bonus tagi od początku i to zdecydowanie pomagało. Jeśli nie chcesz pisać tu odezwij się na priv, jeśli masz ochotę pomóc rzecz jasna bo chyba jestem akurat Twoją konkurencjaWink


RE: Youtube- problem z kontem i filmami - cenzura0 - 29-03-2014 23:08

Również prosiłbym o rozwiązanie problemu Wink


RE: Youtube- problem z kontem i filmami - themate0 - 30-03-2014 06:55

Usuncie tagi z opisu i filmik powinien wrocic na swoja pozycje


RE: Youtube- problem z kontem i filmami - Qwik - 30-03-2014 08:27

Wątpię w to aby dodatkowe tagi były powodem niskich pozycji filmów bardziej skłaniam się do słabej jakości wyświetleń.


RE: Youtube- problem z kontem i filmami - themate0 - 30-03-2014 09:44

Ne raz miałem tak, że mój filmik po jakimś czasie nagle znikał z wyszukiwarek, mimo że miał 5-10k wyświetleń.
Nazywałem wtedy kanał tak samo jak film, a po wpisaniu nazwy filmu mój kanał pojawiał się w wyszukiwarce youtube a filmik nie.
Gdy usunąłem te bonus tagi to wszystko wróciło do normy.

Oczywiście to było w listopadzie/grudniu, teraz może być inaczej Tongue