Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie mogę wejść na własny fanpejdż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Nie mogę wejść na własny fanpejdż (/Temat-Nie-moge-wejsc-na-wlasny-fanpejdz-88287)



Nie mogę wejść na własny fanpejdż - DeI - 28-03-2014 13:58

Wie ktoś dlaczego nie mogę wejść na swój własny fanpejdż z mojego własnego konta. Otóż mam trochę fanpejdży i gdy próbuję wejść na te najważniejsze robi mi się jedynie biały ekran na firefoxie to samo się robi gdy wchodzę w zakładkę zaloguj się jako fanpejdż czy coś takiego.

Co ciekawe na inne fanpejże mogę wejść.

Nie zostały one usunięte widnieją w facebuku. Proszę o pomoc dam + za rozwiązanie kłopotu


RE: Nie mogę wejść na własny fanpejdż - aero2 - 28-03-2014 14:09

Usuń ciasteczka i zmień IP restartując modem/router jeśli masz zmienne.Smile


RE: Nie mogę wejść na własny fanpejdż - DeI - 28-03-2014 14:34

Usunąłem ciasteczka już wcześniej nie mam zmiennego IP. Mam do wyboru jedynie z antenki darmowy internet miastowy albo jeszcze mój internet PLAY. Ale balansując pomiędzy tymi dwiema opcjami też mi to nic nie dało.

Z trzech przeglądarek próbowałem sie logować:
Firefox: Biały Ekran
Opera: Strona nie istnieje
Internet Explorer Brak reakcji

A na inne fp mogę wejść z tych przeglądarek wszystkich ale ten błąd jest własnie na tych najważniejszych fanpejdzach :/

Z niewiadomych przyczyn wszystko się odblokowało.

Temat do archiwum Tongue