Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy (/Temat-xbox-360-pc-przewodowy-vs-bezprzewodowy-88277)

Strony: 1 2


xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - BloNdyN - 28-03-2014 09:54

Siemka. Planuje sie do zakupu pada pod takie gry jak: Pes, fifa cos gry typu bf2/3 splinter cell i moze jakies inne i zastawiam sie nad padem od xboxa.

I teraz moje pytanie:

Bardziej oplaca sie pad przewodowy czy bezprzewodowy? Wady i zalety.

Licze na wasza pomoc. na allegro za 106 zl widzialem od AmigoPc ale przewodowy i nie wiem sam.


RE: xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - Qwik - 28-03-2014 10:19

Bezprzewodowy nie ma kabla to na plus
Przewodowy ma kabel to na minus


RE: xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - BloNdyN - 28-03-2014 10:53

ale pytam powaznoe qwik xd jak sie gra lepiej? Czy bezprzewodowy posiada jakoes lagi podczas gier? wyslane z tel


RE: xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - Adrjan77 - 28-03-2014 11:15

różnica jak pomiędzy telefonem stacjonarnym a komórką, czego człowieku się spodziewasz, elaboratów na temat wyższości jednego pada nad drugim? bierz bezprzewodowy


RE: xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - Symbian - 28-03-2014 12:06

Mam bezprzewodowego i jest spoko dopóki baterie się nie rozładują, gdy się zaczną wyczerpywać to grając w grę konsola cały czas będzie Cię prosiła o podłączenie pada Sad Przestanie gdy wymienisz baterie Lol

Zalety Bezprzewodowego :
Możliwość Grania nawet z łóżka Big Grin
Możliwość włączenia konsoli nie wstając z łóżka (Przynajmniej u mnie ) wyłączenia również
Brak kabla a co za tym idzie, nic się nie pląta
SWAG
Gdy gra Ci nie idzie, będąc w stanie euforii nie wyrwiesz kabla + nie uszkodzisz wejścia w konsoli

Zalety Przewodowego :
Nie wydajesz kasy na baterie, ładowarki itd

i chyba tyle


RE: xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - BloNdyN - 28-03-2014 13:00

(28-03-2014 12:06)Symbian napisał(a):  Gdy gra Ci nie idzie, będąc w stanie euforii nie wyrwiesz kabla + nie uszkodzisz wejścia w konsoli

U mnie często sie to zdarza Big Grin Raz klawiaturę tak rozwalilem Big Grin

I mysle teraz bezprzewodowe sa odrazu z adapterem w zestawie aby nie kupowac odrazu adeptera osobno ? Mógły ktos linka podac ? bd wdzieczny ew czy w media markt jest juz np z adapterem ?


RE: xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - Mazurex1 - 28-03-2014 20:08

Na twoim miejscu brałbym bezprzewodowy, zawsze możesz sobie kupić akumulatorki i tylko je ładować a tak nie musisz mieć niepotrzebnego kabla Smile


RE: xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - BloNdyN - 29-03-2014 17:55

a czy wiekszosc tych bezprzewodowych ma odrazu adapter? aby nie kupowac osobno ?


RE: xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - Mazurex1 - 29-03-2014 19:21

Wiesz ciężko mi powiedzieć na allegro sprzedający nie podaje takiej informacji?


RE: xbox 360 pc przewodowy vs bezprzewodowy - BloNdyN - 29-03-2014 21:49

nie chodzi allegro ale media markt czy cos odobnego. w takich sklepach sa w zestawie?