Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? (/Temat-Konto-bankowe-internetowe-Jakie-88276)

Strony: 1 2


Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - Dianton - 28-03-2014 07:40

Witam. Chciałbym założyć konto bankowe a zupełnie się na tym nie znam . Możecie doradzić jakie najlepiej założyc konto ? ( w jakim banku ) i czy trzeba ponosić jakieś opłaty. Chodzi mi o takie , żebym mógł zalogować na strone zrobić przelew itp. Np zrobić sobie szybki przelew na allegro ;p Jaki będzie najlepszy?


RE: Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - gajdadamian88 - 28-03-2014 10:25

Witam, ja posiadam konto z poczty polskiej. Nie narzekam. Wszystko idzie sprawnie, ale doszły mnie też słuchy, że alior sync jest też w miarę.


RE: Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - Speedy_UT - 28-03-2014 10:35

Ja od siebie polecam mbank Smile


RE: Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - Dianton - 28-03-2014 12:15

A czy w tych bankach dostane tokena? ;p


RE: Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - tremen - 28-03-2014 12:19

Pocztowy24 mam to konto jest najgorsze jakie miałem bierze 5 zł za każdą wypłate z bankomatu i tyle samo za prowadzenie konta a do tego 1,6 zł za wyciąg bankowy gdy przyjdzie Ci do domu, ja mam w sync i polecam wszystko darmo, tylko musisz mieć drugie konto bankowe do rejestracji


RE: Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - Dianton - 28-03-2014 12:29

Niestety nie mam drugiego konta ani nikt z moich znajomych ; /


RE: Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - xardas1020 - 28-03-2014 12:31

polecam mbank

przelewy darmowe, prowadzenie konta darmowe, hasła jednorazowe albo w postaci listy kodów albo sms do potwierdzenia przelewu

2 opcje kart :

1 darmowa ale wypłaty z innych bankomatów jak eurocash są z prowizją
2 karta opłata 5 zł za 1 miesiąc ale wypłacasz z każdego bankomatu bez żadnych prowizji


RE: Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - tremen - 28-03-2014 12:48

mój brat ma w mbanku i z tego co wiem często są tam awarie


RE: Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - tollusiek - 28-03-2014 15:02

Jak najbardziej polecam Alior Sync. Ja konta nie mam, ale siostra tak, korzystam z niego za każdym razem jak trzeba coś kupić, albo jakiś rachunek zapłacić. Pozdrawiam! Smile


RE: Konto bankowe ( internetowe ) Jakie ? - Jaro070 - 28-03-2014 16:23

Konto młodzieżowe: mBank
Konto zwykłe: Alior Sync (T-Mobile Bank)