Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferta- tłumaczenia + teksty po angielsku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oferta- tłumaczenia + teksty po angielsku (/Temat-Oferta-tlumaczenia-teksty-po-angielsku-88268)



Oferta- tłumaczenia + teksty po angielsku - micleo - 27-03-2014 23:01

Witam wszystkich serdecznie.
Jestem nowy na forum i przyznam, że ciężko było mi znaleźć właściwy dział forum na umieszczenie tego tematu, dlatego jeśli jest to złe miejsce, z góry przepraszam i proszę o przeniesienie.

Mam na imię Michał, jestem studentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Nie jest łatwo utrzymać się we Wrocławiu, dlatego też postanowiłem dorobić trochę do stypendium. Jeśli ktoś z forumowiczów potrzebuje pomocy w tłumaczeniu jakiegoś tekstu, bądź musi napisać tekst po angielsku- chętnie to zrobię za pieniądze. Cena każdego dzieła jest do uzgodnienia i będzie zależała od wielkości tekstu oraz formy pracy z tymże tekstem.
Dziękuję za uwagę, pozdrawiam Smile


Oferta- tłumaczenia + teksty po angielsku - Admin - 28-03-2014 11:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.