Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Katalogi seo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Katalogi seo (/Temat-Katalogi-seo-88264)

Strony: 1 2


RE: Katalogi seo - BigSmoke - 06-04-2014 21:01

a co sądzicie o wtyczce seo by yoast ??? To coś pomaga gdy dobrze dodamy tytyuł słowa kluczowe i ta kuleczka jest żółta i pisze ok zamiast np. poor (pomarańczowa) co to daje ?


Odp: Katalogi seo - casualsprojects - 06-04-2014 21:27

Ta wtyczka chyba pomaga napisać dobry post pod kątem seo.
Kropeczka powinna być minimum ciemno zielona - good Big Grin

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Katalogi seo - makingmoney - 07-04-2014 14:30

...


Odp: Katalogi seo - casualsprojects - 07-04-2014 14:43

tego nie wiem, bo nie miałem wszystkiego w 100% jeszcze na zielono, może jeszcze jest jakieś very good albo best Big Grin

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Katalogi seo - GoodLecki - 07-04-2014 14:52

Jeśli katalog ma np.PR5 a podstrona na nim na której jest twój wpis z linkiem ma PR0 to masz linka PR0 nie PR5. Przy wyborze stron na których zostawiacie linki PRem kierujcie się w ostatniej kolejności.


RE: Katalogi seo - Nikodem - 07-04-2014 17:09

PR nie ma już takiego znaczenia jak dawniej, ale to już wyżej napisano. Co do katalogów, to warto dodawać do tych, które są zadbane i dają RUCH. Trafiają się katalogi, które mogą dać sporo wejść dziennie. O to przecież chodzi. Pozycje są ważne, jednak odwiedzający są ważniejsi. I pod tym kontem warto dobierać katalogi.


RE: Katalogi seo - marakal - 01-06-2016 10:35

Jeśli chodzi o wtyczkę, to jest to chyba obecnie najlepsza darmowa wtyczka.
Co do katalogów, to jeśli chodzi o płatne, to jest kilkanaście dobrych katalogów, w których warto dodać wpis. Jest kilka ogólnodostępnych list np. lista Cezzego, z której możesz sobie wybrać najlepsze. Katalogi firm dają sporo ruchu, a bardzo wiele z nich jest darmowych.