Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instater wali w .... :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Instater wali w .... :) (/Temat-Instater-wali-w-88260)

Strony: 1 2


Instater wali w .... :) - Adaska - 27-03-2014 20:17

Hejka Wink

Mam wrażenie ze instater wali w .... Smile "Działając moim sposobem " Na freebizie konwersja okolo 9 % na instater nie dobija nawet do 1 % "Działam" tym samym programem doładowania w tym samym czasie 1 i drugim i dziwnym sposobem 500 wejsc zero 0 ledów . A jak to u was wyglada?

Nie wspomne o tym ze sam wyslalem smsa 6 zł zabrało leda nie zaliczylo ( pisalem mejla brak odpowiedzi )

Napiszcie jak to wygląda u was


(Napisałem juz mejal o skasowanie multi ponieważ[/align] brak danych do konta i mejla )


RE: Instater wali w .... :) - Nju - 27-03-2014 20:24

U mnie jest dobrze jak zawsze.


RE: Instater wali w .... :) - zozols1 - 27-03-2014 20:27

U mnie 100 wyświetleń na 1 leada Tongue


RE: Instater wali w .... :) - aero2 - 27-03-2014 20:36

Że ucinają leady to już od dawna wiadome, dlatego już tu nie jestem.


RE: Instater wali w .... :) - lubiekeppa - 27-03-2014 21:23

Też mi się tak wydaje , lecz dlaczego to robią ?


RE: Instater wali w .... :) - MrocznyKILL - 27-03-2014 21:25

(27-03-2014 21:23)lubiekeppa napisał(a):  Też mi się tak wydaje , lecz dlaczego to robią ?

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę Sex


RE: Instater wali w .... :) - Kede - 27-03-2014 21:26

A nie pomyślałeś, że subskrypcje się nieco wypaliły? I nikt prawie nie reaguje na darmowe bony i inne rzeczy, nie to co kiedyś? Wink Dotyczy też innych promocji gdzie należy wpisać numer. Coraz mniej ludzi się na to łapie Wink Ale nadal się jakieś leady załapie w zależności od niszy.


RE: Instater wali w .... :) - Adaska - 27-03-2014 21:51

(27-03-2014 21:26)Kede napisał(a):  A nie pomyślałeś, że subskrypcje się nieco wypaliły? I nikt prawie nie reaguje na darmowe bony i inne rzeczy, nie to co kiedyś? Wink Dotyczy też innych promocji gdzie należy wpisać numer. Coraz mniej ludzi się na to łapie Wink Ale nadal się jakieś leady załapie w zależności od niszy.

Uwazam ze napisalem jasno ale ok :
Chodzi oto ze tym samym progrmame w tym samym czasie tak samo działajac na jednym serwisie mam 10 % na drugim nie całe 1 % to chyba jest dziwne


RE: Instater wali w .... :) - adkam12 - 27-03-2014 22:09

niczym nie podparte rzucanie słów na wiatr...
ja miałem podobną lecz odwrotną sytuacje, testowałem konkurencyjny taki sam produkt i u konkurencji miałem 1% podczas gdy w niemal tej samej usłudze w instanterze mam 4,5%...
Każdy zarabia gdzie mu wygodnie...


RE: Instater wali w .... :) - prezesku - 27-03-2014 22:48

Pierdu, pierdu. Jak ktoś nie ma rozumu to nawet w Biedronce na kasie nie da rady. Ja tu żadnego cięcia nie widzę (a moja przygoda z subskrypcjami zaczęła się 2 tygodnie temu, 100% kasy zarobione na fanpagach):

[Obrazek: 29c8dww.png]