Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam niszę na subskrypcje sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam niszę na subskrypcje sms (/Temat-Sprzedam-nisze-na-subskrypcje-sms-88237)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - Majka - 28-03-2014 19:01

(28-03-2014 18:44)kariolmax napisał(a):  
(28-03-2014 18:42)Majka napisał(a):  Cord; dwie rzeczy nasuwają mi się na myśl.
1. Prawdziwej niszy nigdy byś nie sprzedał.
2. Nie oferujesz tzw. gotowca a więc nawet jeżeli Twój sposób działa to musisz się z tym liczyć, że i tak wszystkim nie dogodzisz....

Idea Daj Twój sposób w temacie a ocenimy go sumiennie zarazem wyczerpując źródełko do cna Tongue

W takim razie składajcie się i oddajcie mi 10zł, które zapłaciłem skoro już nisza będzie wyczerpana Lol

Zapłaciłeś - nie umiesz skorzystać - Twój problem Tongue

Przypominam; Tutor ocenił pozytywnie wg. mnie poradnik.


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - kariolmax - 28-03-2014 19:05

(28-03-2014 19:01)Majka napisał(a):  
(28-03-2014 18:44)kariolmax napisał(a):  
(28-03-2014 18:42)Majka napisał(a):  Cord; dwie rzeczy nasuwają mi się na myśl.
1. Prawdziwej niszy nigdy byś nie sprzedał.
2. Nie oferujesz tzw. gotowca a więc nawet jeżeli Twój sposób działa to musisz się z tym liczyć, że i tak wszystkim nie dogodzisz....

Idea Daj Twój sposób w temacie a ocenimy go sumiennie zarazem wyczerpując źródełko do cna Tongue

W takim razie składajcie się i oddajcie mi 10zł, które zapłaciłem skoro już nisza będzie wyczerpana Lol

Zapłaciłeś - nie umiesz skorzystać - Twój problem Tongue

Przypominam; Tutor ocenił pozytywnie wg. mnie poradnik.

A ja przypominam: "Metoda wygląda na skuteczną, konkretnymi kwotami trudno operować, dlatego chętnie zobaczyłbym aktualne (Wy na pewno też - i tutaj prośba do autora aby je wstawił) screeny zarobków autora tematu z tej metody."

Jak mogę skorzystać z czegoś co jest bez sensu??


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - Majka - 28-03-2014 19:11

(28-03-2014 19:05)kariolmax napisał(a):  
(28-03-2014 19:01)Majka napisał(a):  
(28-03-2014 18:44)kariolmax napisał(a):  
(28-03-2014 18:42)Majka napisał(a):  Cord; dwie rzeczy nasuwają mi się na myśl.
1. Prawdziwej niszy nigdy byś nie sprzedał.
2. Nie oferujesz tzw. gotowca a więc nawet jeżeli Twój sposób działa to musisz się z tym liczyć, że i tak wszystkim nie dogodzisz....

Idea Daj Twój sposób w temacie a ocenimy go sumiennie zarazem wyczerpując źródełko do cna Tongue

W takim razie składajcie się i oddajcie mi 10zł, które zapłaciłem skoro już nisza będzie wyczerpana Lol

Zapłaciłeś - nie umiesz skorzystać - Twój problem Tongue

Przypominam; Tutor ocenił pozytywnie wg. mnie poradnik.

A ja przypominam: "Metoda wygląda na skuteczną, konkretnymi kwotami trudno operować, dlatego chętnie zobaczyłbym aktualne (Wy na pewno też - i tutaj prośba do autora aby je wstawił) screeny zarobków autora tematu z tej metody."

Jak mogę skorzystać z czegoś co jest bez sensu??

Ty mi nie musisz nic udowadniać.
Bez sensu jest zakup owych poradników. Tu tkwi problem. Już nie rozmawiam z Tobą na ten temat Tongue


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - kariolmax - 28-03-2014 19:12

No masz rację :C
Dałem się naciągnąć ale nie mów, że nie umiem tego wykorzystać


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - daniel42na - 28-03-2014 19:52

(27-03-2014 20:44)kariolmax napisał(a):  Lecą negatywy więc od razu dodam ocenę.
Poradnik czytelny i miły w czytaniu.
Gość zgodził się nawet na danie najpierw połowy kwoty i jestem bardzo zadowolony.
...chwilę potem:
Cytat:Wiesz co?
Masz rację!
Niestety poradnik to gówno i dziękuję Bogu, że zapłaciłem za niego tylko 10zł.
Trzeba być cudotwórcą, żeby coś z niego wyrobić. Poza tym nie jest to nisza, a bynajmniej została wyczerpana więc nie wiem jak mógł to nazwać niszą. Najgorsze, że nabrałem się na pozytywną opinię tutora i pomyślałem, że warto. Sad

P.S: Wczoraj kupiłem go ale nie miałem czasu zarabiać w taki sposób.
Teraz już dwie godziny na tym siedzę i lipa :/

Rozumiem że Twoja tragiczna sytuacja wydania 10 zł na poradnik wywołuje w Tobie ogromne emocje, ale szukanie w koło winnych zacznij od siebie. Najpierw piszesz, że jest ok - następnie że zostałeś oszukany i wszystko wina tutora.
Idąc tym tokiem "myślenia" Ty też jesteś oszustem bo napisałeś
Cytat: jestem bardzo zadowolony.
i naraziłeś innych userów na kupno tego poradnika ze względu na Twoją pozytywną ocene.

Ja wystawiam jak najbardziej obiektywną ocenę jaką się da, starając się powiedzieć najwięcej jednocześnie nie zdradzając wszystkiego.
I żeby była jasność:
NIGDY nie wystawiam pozytywnej recenzji, tak samo NIGDY nie wystawiam jej negatywnej - jeśli poradnik jest skopiowany, lub nie nadaje się zupełnie do niczego - leci do kosza. Recenzja jest teoretyczna.
Nie miałem intencji nikogo wprowadzać w błąd - staram się robić to jak najlepiej. Jeśli kogoś rozczarowałem przepraszam, następnym razem oczywiście mogę sprawdzić takie rzeczy "na własnej skórze" tylko wtedy nie liczcie na recenzje w 20 minut tylko w tydzień.


DO AUTORA PORADNIKA:
Czekam na screeny zarobków, jeśli nie pojawią się one do końca dnia dzisiejszego to temat wyleci do kosza.
I prosze nie pisz że to był fires i juz nie masz dostępu do tych dowodów, pieniądze na pewno wypłaciłeś więc i dowód wypłaty się znajdzie, tylko proszę - nie taki:
[Obrazek: comment_8DJFx9JtNFa6zoWBb8ZiL1xvSQKslijv,w400.jpg]
...a jakiś wiarygodny.


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - kariolmax - 28-03-2014 20:24

(28-03-2014 19:52)daniel42na napisał(a):  
(27-03-2014 20:44)kariolmax napisał(a):  Lecą negatywy więc od razu dodam ocenę.
Poradnik czytelny i miły w czytaniu.
Gość zgodził się nawet na danie najpierw połowy kwoty i jestem bardzo zadowolony.
...chwilę potem:
Cytat:Wiesz co?
Masz rację!
Niestety poradnik to gówno i dziękuję Bogu, że zapłaciłem za niego tylko 10zł.
Trzeba być cudotwórcą, żeby coś z niego wyrobić. Poza tym nie jest to nisza, a bynajmniej została wyczerpana więc nie wiem jak mógł to nazwać niszą. Najgorsze, że nabrałem się na pozytywną opinię tutora i pomyślałem, że warto. Sad

P.S: Wczoraj kupiłem go ale nie miałem czasu zarabiać w taki sposób.
Teraz już dwie godziny na tym siedzę i lipa :/

Rozumiem że Twoja tragiczna sytuacja wydania 10 zł na poradnik wywołuje w Tobie ogromne emocje, ale szukanie w koło winnych zacznij od siebie. Najpierw piszesz, że jest ok - następnie że zostałeś oszukany i wszystko wina tutora.
Idąc tym tokiem "myślenia" Ty też jesteś oszustem bo napisałeś
Cytat: jestem bardzo zadowolony.
i naraziłeś innych userów na kupno tego poradnika ze względu na Twoją pozytywną ocene.

Ja wystawiam jak najbardziej obiektywną ocenę jaką się da, starając się powiedzieć najwięcej jednocześnie nie zdradzając wszystkiego.
I żeby była jasność:
NIGDY nie wystawiam pozytywnej recenzji, tak samo NIGDY nie wystawiam jej negatywnej - jeśli poradnik jest skopiowany, lub nie nadaje się zupełnie do niczego - leci do kosza. Recenzja jest teoretyczna.
Nie miałem intencji nikogo wprowadzać w błąd - staram się robić to jak najlepiej. Jeśli kogoś rozczarowałem przepraszam, następnym razem oczywiście mogę sprawdzić takie rzeczy "na własnej skórze" tylko wtedy nie liczcie na recenzje w 20 minut tylko w tydzień.


DO AUTORA PORADNIKA:
Czekam na screeny zarobków, jeśli nie pojawią się one do końca dnia dzisiejszego to temat wyleci do kosza.
I prosze nie pisz że to był fires i juz nie masz dostępu do tych dowodów, pieniądze na pewno wypłaciłeś więc i dowód wypłaty się znajdzie, tylko proszę - nie taki:
[Obrazek: comment_8DJFx9JtNFa6zoWBb8ZiL1xvSQKslijv,w400.jpg]
...a jakiś wiarygodny.


Niestety jest to mój błąd ponieważ dałem się zwieść, że da się coś jeszcze zrobić na tym portalu. Oceniłem wykonanie i trochę się przeliczyłem.
Proszę o bana dla tego użytkownika za oszustwa.


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - Liromir - 28-03-2014 20:26

(28-03-2014 20:24)kariolmax napisał(a):  Proszę o bana dla tego użytkownika za oszustwa.

nie przesadzasz troche? mój awatar


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - cord - 28-03-2014 20:47

jasne że dowody dam Smile Spamowałem od 18:10 do 18:30
teraz spamuje od 20:20 do 20:40

Czekam na wyniki spamu screenyy dam Smile

Ja nie lubie metod spamu dlatego szukam czegoś innego nie lubię zarabiać na subskrypcjach a innych sposobów nie mam dlatego sprzedaję poradnik .

Zobaczymy Smile)

Poradnik jest dla osób myślących . Ktoś bez mózgu nic z tym nie zrobi Smile

8 złociszy w 40 minut spamowania jeszcze jutro coś może wpadnie
[Obrazek: CWMINVR.png]
Odrazu nie polecam do mojego poradnika programu pliki od instantera bo ja właśnie ten wykorzystałem i ludzie komentowali, że serwery są obciążone że muszą czekać itd itp Smile Największą konwersję miałby tu program z jakimś konkursem Smile


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - cord - 30-03-2014 00:53

odświeżam.


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - daniel42na - 30-03-2014 00:55

Tej ale odświeżamy raz na 7 dni.