Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam niszę na subskrypcje sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam niszę na subskrypcje sms (/Temat-Sprzedam-nisze-na-subskrypcje-sms-88237)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - SiwyX2014x - 27-03-2014 20:41

(27-03-2014 20:28)cord napisał(a):  Na tej niszy zarobiłem 333 zł w tydzień niestety fires się stał scamem i nic mi nie wypłacili dlatego mam jakiś wstręt do subskrypcji Smile

mój jeden ref zarobił na tym sposobie w tym samym czasie co ja 280 zł coś koło tego
a drugi ref zarobił 70 zł w jeden dzień

miałem tylko dwóch refów koledzy z reala xd

Daj screena a nie opowiadasz jakieś bajki Smile ty jesteś scamem


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - cord - 27-03-2014 20:43

(27-03-2014 20:41)SiwyX2014x napisał(a):  
(27-03-2014 20:28)cord napisał(a):  Na tej niszy zarobiłem 333 zł w tydzień niestety fires się stał scamem i nic mi nie wypłacili dlatego mam jakiś wstręt do subskrypcji Smile

mój jeden ref zarobił na tym sposobie w tym samym czasie co ja 280 zł coś koło tego
a drugi ref zarobił 70 zł w jeden dzień

miałem tylko dwóch refów koledzy z reala xd

Daj screena a nie opowiadasz jakieś bajki Smile ty jesteś scamem

Nie mam żadnych screenów bo sytuacja wyglądała tak że zarabialem tym sposobem, pojechałem na tydzień na obóz integracyjny - wróciłem i na fires już były tylko sms premium a liczniki zostały wyzerowane . Przeczytaj sobie o tym Smile


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - kariolmax - 27-03-2014 20:44

(27-03-2014 20:41)SiwyX2014x napisał(a):  
(27-03-2014 20:28)cord napisał(a):  Na tej niszy zarobiłem 333 zł w tydzień niestety fires się stał scamem i nic mi nie wypłacili dlatego mam jakiś wstręt do subskrypcji Smile

mój jeden ref zarobił na tym sposobie w tym samym czasie co ja 280 zł coś koło tego
a drugi ref zarobił 70 zł w jeden dzień

miałem tylko dwóch refów koledzy z reala xd

Daj screena a nie opowiadasz jakieś bajki Smile ty jesteś scamem

Lecą negatywy więc od razu dodam ocenę.
Poradnik czytelny i miły w czytaniu.
Gość zgodził się nawet na danie najpierw połowy kwoty i jestem bardzo zadowolony.


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - rozekrr - 28-03-2014 16:12

(27-03-2014 20:44)kariolmax napisał(a):  
(27-03-2014 20:41)SiwyX2014x napisał(a):  
(27-03-2014 20:28)cord napisał(a):  Na tej niszy zarobiłem 333 zł w tydzień niestety fires się stał scamem i nic mi nie wypłacili dlatego mam jakiś wstręt do subskrypcji Smile

mój jeden ref zarobił na tym sposobie w tym samym czasie co ja 280 zł coś koło tego
a drugi ref zarobił 70 zł w jeden dzień

miałem tylko dwóch refów koledzy z reala xd

Daj screena a nie opowiadasz jakieś bajki Smile ty jesteś scamem

Lecą negatywy więc od razu dodam ocenę.
Poradnik czytelny i miły w czytaniu.
Gość zgodził się nawet na danie najpierw połowy kwoty i jestem bardzo zadowolony.
Jesteś już dzień od kupienia poradnika, to może Ty pochwalisz się screenem ile zarobiłes w 1 dzień Smile? Bo autor jakoś się nie kwapi, a to dziwne... Rzekomo tyle zarobił a nic nie dostał, bo serwis stał się scamem... Heheh, kolego sympatyczny żeby nawet i tak było to przeniósł byś się gdzie indziej i już dawno pokazał screen zarobków jako dowody. A lać wodę to możesz, ale do wannyJerk2


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - kariolmax - 28-03-2014 18:22

(28-03-2014 16:12)rozekrr napisał(a):  
(27-03-2014 20:44)kariolmax napisał(a):  
(27-03-2014 20:41)SiwyX2014x napisał(a):  
(27-03-2014 20:28)cord napisał(a):  Na tej niszy zarobiłem 333 zł w tydzień niestety fires się stał scamem i nic mi nie wypłacili dlatego mam jakiś wstręt do subskrypcji Smile

mój jeden ref zarobił na tym sposobie w tym samym czasie co ja 280 zł coś koło tego
a drugi ref zarobił 70 zł w jeden dzień

miałem tylko dwóch refów koledzy z reala xd

Daj screena a nie opowiadasz jakieś bajki Smile ty jesteś scamem

Lecą negatywy więc od razu dodam ocenę.
Poradnik czytelny i miły w czytaniu.
Gość zgodził się nawet na danie najpierw połowy kwoty i jestem bardzo zadowolony.
Jesteś już dzień od kupienia poradnika, to może Ty pochwalisz się screenem ile zarobiłes w 1 dzień Smile? Bo autor jakoś się nie kwapi, a to dziwne... Rzekomo tyle zarobił a nic nie dostał, bo serwis stał się scamem... Heheh, kolego sympatyczny żeby nawet i tak było to przeniósł byś się gdzie indziej i już dawno pokazał screen zarobków jako dowody. A lać wodę to możesz, ale do wannyJerk2

Wiesz co?
Masz rację!
Niestety poradnik to gówno i dziękuję Bogu, że zapłaciłem za niego tylko 10zł.
Trzeba być cudotwórcą, żeby coś z niego wyrobić. Poza tym nie jest to nisza, a bynajmniej została wyczerpana więc nie wiem jak mógł to nazwać niszą. Najgorsze, że nabrałem się na pozytywną opinię tutora i pomyślałem, że warto. Sad

P.S: Wczoraj kupiłem go ale nie miałem czasu zarabiać w taki sposób.
Teraz już dwie godziny na tym siedzę i lipa :/


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - cord - 28-03-2014 18:31

Osoby nie myślące nic na tym nie zarobią.. Smile Trzeba trochę pokombinować aby wszystko wyglądało wiarygodnie a ten kariolmax chce aby się wszystko za niego zrobiło i się za niego zarabiało :>
Najpierw trzeba sprawdzić na co jest zapotrzebowanie a potem dopiero na tym zarabiać Smile


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - kariolmax - 28-03-2014 18:36

(28-03-2014 18:31)cord napisał(a):  Osoby nie myślące nic na tym nie zarobią.. Smile Trzeba trochę pokombinować aby wszystko wyglądało wiarygodnie a ten kariolmax chce aby się wszystko za niego zrobiło i się za niego zarabiało :>
Najpierw trzeba sprawdzić na co jest zapotrzebowanie a potem dopiero na tym zarabiać Smile

W takim razie daj screeny zarobków Twoich kolegów/ Ciebie np. na Instanter, na którym dziś zarabiałeś Smile


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - Majka - 28-03-2014 18:42

Cord; dwie rzeczy nasuwają mi się na myśl.
1. Prawdziwej niszy nigdy byś nie sprzedał.
2. Nie oferujesz tzw. gotowca a więc nawet jeżeli Twój sposób działa to musisz się z tym liczyć, że i tak wszystkim nie dogodzisz....

Idea Daj Twój sposób w temacie a ocenimy go sumiennie zarazem wyczerpując źródełko do cna Tongue


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - kariolmax - 28-03-2014 18:44

(28-03-2014 18:42)Majka napisał(a):  Cord; dwie rzeczy nasuwają mi się na myśl.
1. Prawdziwej niszy nigdy byś nie sprzedał.
2. Nie oferujesz tzw. gotowca a więc nawet jeżeli Twój sposób działa to musisz się z tym liczyć, że i tak wszystkim nie dogodzisz....

Idea Daj Twój sposób w temacie a ocenimy go sumiennie zarazem wyczerpując źródełko do cna Tongue

W takim razie składajcie się i oddajcie mi 10zł, które zapłaciłem skoro już nisza będzie wyczerpana Lol


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - AnnaKa - 28-03-2014 18:52

Z jakiej racji mamy się składać? Coś czuję że jest to związane z fotką lub askiem które blokują linki Smile
Nigdy nie kupię i nie kupiłem żadnego pseudo poradnika na forum bo sprzedają je sami ludzie którzy nie wyciągneli 1 kafla w tydzień... Albo mają swoje cudowne sposoby już tak wyczerpane że sprzedają by jeszcze skubnąć kasy za free z neta Smile i właśnie w takiej sytuacji fakt faktem może mieć dowody że zarobił ale z naciskiem na czas przeszły Smile

Fotka , ask tam juz nie ma sensu zarabiać ... linki blokowane nisza wyczerpana a żeby mieć dziennie 5-10 zł to nie ma sensu się trudzić . Lepiej ogarnąć coś innego Smile