Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam niszę na subskrypcje sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam niszę na subskrypcje sms (/Temat-Sprzedam-nisze-na-subskrypcje-sms-88237)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Sprzedam niszę na subskrypcje sms - cord - 27-03-2014 16:22

1.Nazwa przedmiotu : Nisza na subskrypcje sms
2.Opis przedmiotu :
Jest to nisza na której poprzez spamowanie dziennie możemy wyciągać nawet po 30-40 zł nie jest to kwota duża ale wydaję mi się że za tą cenę 20 zł się opłaca bo spieniężyć ona się już może w pierwszy dzień ;>
Jest to nisza dość uniwersalna i nieoblegana Wink
Proszę tutora o ocenę Tongue

Sprzedam ją max 10 osobom żeby te osoby mogły uzyskiwać jak największe zarobki, mam nadzieję że nikt też nie udostępni tego w formie poradnika :#
3.Zdjęcia : x
4.Kontakt : PW /GG: 11149254
5.Cena : 20 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - bolo9797 - 27-03-2014 16:51

Daj sygnaturke z zarobkami i to ty masz sie zglosic do tutora , a nie on do ciebie.


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - cord - 27-03-2014 17:09

(27-03-2014 16:51)bolo9797 napisał(a):  Daj sygnaturke z zarobkami i to ty masz sie zglosic do tutora , a nie on do ciebie.

gddzie można znaleźć tych tutorów? xD


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - Majka - 27-03-2014 17:11

(27-03-2014 17:09)cord napisał(a):  
(27-03-2014 16:51)bolo9797 napisał(a):  Daj sygnaturke z zarobkami i to ty masz sie zglosic do tutora , a nie on do ciebie.

gddzie można znaleźć tych tutorów? xD

pomarańczowe nicki

Daniel42na polecam Smile


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - bolo9797 - 27-03-2014 17:32

A co z sygnatura z zarobkami??
Tutor to daniel42na i yazir.


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - daniel42na - 27-03-2014 17:46

RECENZJA:

Krótki poradnik dotyczący jednej metody z kategorii tych "spamerskich" - opierającej się o 1 portal, którego nazwy tu oczywiście podać nie mogę.
Opisany jest sposób w jaki przyciągamy uwagę potencjalnych "ofiar" , oraz zdobywania trafficu w obrębie tego portalu.
Metoda wygląda na skuteczną, konkretnymi kwotami trudno operować, dlatego chętnie zobaczyłbym aktualne (Wy na pewno też - i tutaj prośba do autora aby je wstawił) screeny zarobków autora tematu z tej metody.
Konkurencja niestety jest, bo jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc do zdobywania leadów.
Doświadczone w tego typu zarobkowaniu na pewno znają ten portal i posługują się nim.
Poradnik raczej dla osób początkujących lub nie potrafiących odnaleźć się w świecie sub-sms, doświadczony erner raczej nie dowie się niczego nowego.
Cena adekwatna do treści.



RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - surfer0700 - 27-03-2014 17:50

Spam na facebooku? Xpokerface


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - cord - 27-03-2014 18:06

nie Smile


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - SlusseR - 27-03-2014 20:23

ja bym kupił jeden ale chciałbym zobaczyć jakieś screeny z zarobków na tym sposobie .Smile


RE: Sprzedam niszę na subskrypcje sms - cord - 27-03-2014 20:28

Na tej niszy zarobiłem 333 zł w tydzień niestety fires się stał scamem i nic mi nie wypłacili dlatego mam jakiś wstręt do subskrypcji Smile

mój jeden ref zarobił na tym sposobie w tym samym czasie co ja 280 zł coś koło tego
a drugi ref zarobił 70 zł w jeden dzień

miałem tylko dwóch refów koledzy z reala xd