Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins (/Temat-Jak-Sprawnie-zarobic-na-android-MintCoins-88226)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - dovakhinpl12 - 27-03-2014 14:45

Witam chciałbym podzielić się swoim sposobem na szybki zarobek na androidzie Smile


1.) Pobieramy aplikacje MintCoins
2.) Rejestrujemy się blabla = w polu ref można wpisać kod 6lycig3yX (0.10$) na start
3.) wybieramy oferty sponsorpay .. które apki ściągać ? : Najlepiej BadaBee Jest tam kilka ofert na tą apkę ściągamy tą apkę i uruchamiamy * UWAGA * nie klikamy nic dalej .. poprostu po kilku sekundach ją wyłączamy po tym sprawdzamy czy zaliczyło , zaliczyło to kasujemy tą apkę i wybieramy kolejną ofertę na nią i tak dopóki się nie skończą
Ja miałem ofert na nią 7 po średnio 15 centów na ofertę
7*15 = 1.05 $ pobieranie ich 7 razy zajeło mi ok 10 min
Drugą apke którą traktujemy tak samo jest akazoo
od 0.14 do 0.27 $ / pobranie
Pobieramy , odpalamy , NIC NIE KLIKAMY W NIEJ , wyłączamy
Policzyło ? to ściągamy kolejną *( One pojawiają się praktycznie codziennie kilka )
ja miałem na sponsorpay ok 9
Średnio 0.20 $ / pobranie - 9 * 20 = 1.80 $
Czas - Z racji mojego powolneeego połączenia i tempego telefonu = ok 40 Min
Trzeci Krok - Aarki offer wall
Pobieramy apki - takie jak badabee , akazoo ... I TUTAJ UWAGA !!!! Jeżeli nam się nie chce pobierać to tylko wciskamy , Załaduje się sklep play wtedy cofamy i piszemy ticketa z formułką : Downloaded , opened but not credited Smile - z każdą apką u nich tak można
Potem w przeciągu kilku godzin dostajemy mail'a - After an in-depth analysis of our logs, we have confirmed that you successfully completed the offer and we have credited your MintCoins account with


Osobiście zleciłem dziś wypłatę Smile - jak przyjdzie to się nią pochwalę


Pierwsze coins (Centy ) -
Rejestracja - kod 6lycig3yX (0.10$)
Rate MintCoins - Dajemy im ocene ( 0.10$) po rejestracji


Apka zwie się MintCoins
Mam nadzieje że w ciągu 24 godzin wypłacą Smile

Wypłaty - Paypal ( 24H)

VPN - zobaczymy , sprawdzę po wypłacie



HAJS SIĘ ZGADZA !!!!
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pid=5003&fullsize=1

Wypłata doszła !!!!!!!!!!


VPN !!!!!
Dzisiaj wypróbowałem VPN
Oferta jaką zrobiłem Tchibo CHF w trialpay ( 400 Coins )
Fake zamówienie złożone = 400 Coins otrzymane Smile Wypłata zlecona ( 400 Coins =4.00$)


ZAPRASZAM WSZYTKICH RÓWNIEŻ DO 2 PORADNIKA !!!!!!! O APCE CASH PIRATE http://zarabiam.com/Temat-Jak-sprawnie-zarobic-na-android-Cz-2-cash-pirate-88746


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - Kropcio - 27-03-2014 15:36

Lece przetestować Wink Daj znać jak najszybciej co z tą wypłatą Tongue


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - ventopolska - 27-03-2014 15:41

Dziennie 1.8 $ ?


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - Xelir - 27-03-2014 15:48

Jakie minimum do wypłaty?
Jeżeli ktoś chce, to mogę polecić też fajną apke na Androida, pierwsze 2,5$ zrobiłem w niecałe 2 dni Wink


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - dovakhinpl12 - 27-03-2014 16:00

1.00 $ to minimum Smile

@ventopolska

Ujdzie zarobić więcej zależy od ofert
Akazoo i badabee pojawiają się na wszystkich offerwall
Niestety z moim połączeniem 8kb/s najłatwiej mi idą aarki


OD razu jak dojdzie wypłata to wkleje Smile
Zleciłem na 1.34 $ Teraz uzbierałem sobie na następną ale zlece jak ta dojdzie żeby się nie zagubiła


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - Xelir - 27-03-2014 16:01

Ok dzięki za odp, poszło z refa Tongue


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - Thi4f - 27-03-2014 16:14

Może być ciekawie. Rejestruję się z ref'a.


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - badom - 27-03-2014 16:36

Na ich FP ludzie piszą, że dochodzi pierwsza, ew. druga wypłata i dalej nic. Ale zarejestrowałem się z refa i wypróbuję.


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - dovakhinpl12 - 27-03-2014 16:43

No też czytałem , jedni mówią że przychodzi im normalnie , jedni że nie wypłacają , inni z koleji że jedna przychodzi druga nie ... mam nadzieje że to tylko takie gadanie ..


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - shiv3er - 27-03-2014 19:17

Apka wygląda super tylko coś za łatwo się zarabia, dobry telefon + szybki net i w niecałe 5 minut nazbierałem ponad dolara. Zobaczymy czy rzeczywiście wypłata przyjdzie.