Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Mail na lockerz ?!?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Mail na lockerz ?!?! (/Temat-Rozwiazane-Mail-na-lockerz-8821)



[Rozwiązane]Mail na lockerz ?!?! - Dareczek13 - 17-06-2010 21:36

Witam,
cały czas mnie gryzie .. O co chdzi z tymi " mailami na lockerz"..hmm np.
Oferta " sprzedam 5 maili na lockerz" ?
Prosze o odp , dam + :] (za konkretną odp )


RE: Mail na lockerz ?!?! - Czarny767 - 17-06-2010 21:42

Chodzi o to ,że ktoś Ci sprzedaje np: za 5 złoty , 5 e-maili na lockerz.Tak jakbyś dodał znajomych i dostajesz za to PTZ.


RE: Mail na lockerz ?!?! - WilkuNSX - 17-06-2010 21:44

Chodzi o to że brakuje Ci maili ( np. 5 ) do z lista kupujesz 5 maili rejestruja Ci się i masz z list i pkt ;] w przypadku 3x wiecej to masz tak :
Bez z lista - 2pkt*3*5emaili=30ptz
z z listem - 4*3*5 = 60


RE: Mail na lockerz ?!?! - Bolt - 18-06-2010 07:06

@Up, chyba każdy umie liczyć. Ktoś sprzedaje maile do osób chcących zarejestrować się na lockerz


RE: Mail na lockerz ?!?! - Dareczek13 - 19-06-2010 10:45

CZyli ja mam np. 7 znajomych.. jakbym chciał do zlista to potrzebuje 13 maili .. czyli kupuje maile i wysylam zaproszenie na nie ? 100% ze bede mial znajomego nowego ?


[Rozwiązane]Mail na lockerz ?!?! - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.