Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
filmik yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: filmik yt (/Temat-filmik-yt-88190)



filmik yt - mordimer12 - 26-03-2014 19:55

Witajcie,

dlaczego mój filmik który ma +600 wyświetleń nie jest widoczny w google, gdzie na pierwszej stronie widnieje filmik który ma taki sam tytuł/tagi i ma tylko 82 Wyświetleń i jest wstawiony dwa dni temu, a mój chyba z miesiąc... co jest powodem


RE: filmik yt - makingmoney - 26-03-2014 21:20

...


RE: filmik yt - Dudecj - 26-03-2014 22:46

Nie ma na to reguły. Ciężko stwierdzić czy dany filmik wybił się dzięki dobrym tagom czy jak wyżej napisano, backlinkami lub w social media.


RE: filmik yt - mordimer12 - 31-03-2014 19:01

Mam jeszcze pytanie, miałem filmik wrzucony na YouTubie, który przez bardzo długi okres czasu widniał 1 w wyszukiwarce google. Wyświetleń jest 6.000, teraz sprawdzam i zniknął. Pierwszy filmik jest z 1k wyświetleniami. Filmik po polsku i dla polskich odbiorców.

Czy da się jeszcze przywrócić ten filmik z powrotem na 1sze miejsce?

PS. W jaki sposób mógłbym również wypozycjonować mój filmik oprócz enhanceviews, u2bviews, hitleap


RE: filmik yt - tomkat - 01-04-2014 13:01

pomocne będą backlinki .....ale czy wystarczą to nikt nie wieSmile
ostatnio dziwne rzeczy się dzieją , takie jak piszesz i czasami świeży marny film jest wyżej od starego i promowanego ?