Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób Dostawy Wygranej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Sposób Dostawy Wygranej (/Temat-Sposob-Dostawy-Wygranej-8818)



Sposób Dostawy Wygranej - Dominator - 17-06-2010 21:10

Kod:
Hej Lockerz
Na czerwcowym restocku bardzo pragnę zgarnąć bardzo wartościową nagrodę i w tym moje pytanie: Czy mogę wybrać sposób dostawy nagrody ? Jeśli mogę to chciałbym USPS - poczta. Natomiast jeśli nie to standardowo.
Pozdrawiam waszą ekipę, Marek



RE: Sposób Dostawy Wygranej - Zythus - 18-06-2010 06:17

Hej Lockerz
Na czerwcowym restocku bardzo pragnę zgarnąć bardzo wartościową nagrodę i w tym moje pytanie: Czy mogę wybrać sposób dostawy nagrody ? Jeśli mogę to chciałbym USPS - poczta. Natomiast jeśli nie to standardowo.
Pozdrawiam waszą ekipę, Marek

Cytat:Hey Lockerz
In June redemption I really want to get very precious prize, and here is my question: Can I choose a delivery method of prize? If I can, I wish to get my prize by USPS - post office. If not, well, then, I can get it by standard delivery method.

Greetings for your team, Marek



RE: Sposób Dostawy Wygranej - Yanke$ - 18-06-2010 15:35

Jeżeli o mnie chodzi, zignorują Twojego mejla, tylko im spamisz skrzynkę pocztową Wink Co ich interesuje jakiś tam użytkownik, który jeszcze nie wygrał, a już sobie wybiera sposób wysłania nagrody. Jak to mówią "Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu". Napisz im mejla, jak już wygrasz. Tongue


RE: Sposób Dostawy Wygranej - Zythus - 19-06-2010 14:14

Też tak sądzę Tongue


RE: Sposób Dostawy Wygranej - krzych91 - 19-06-2010 16:39

Odpuść facet, najpierw to wygraj..