Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP (/Temat-Dziennik-ukazujacy-zycie-zwyklego-czlowieka-DeoRIP-88177)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 07-04-2014 00:08

Dzisiejsze zarobki: 85,55 zł

Instanter: 64zł
64 zł z Poleconych

FireSUB: 21,20 zł - z poleconych

HotCash 0,35 zł - z poleconych

Dzisiejsze Wydatki:
Nic

Razem 85,55 zł

Saldo na czysto dziś 85,55 zł


Na ten moment pieniądze jakie posiadam:
W portfelu mam 0 zł
Na koncie bankowym 448 zł
Na PayPal 2 zł

Pieniądze które posiadam na różnych stronach zarobkowych:
Instanter: 638 zł
FireSub: 77,55 zł + 174 zł ( wypłaciłem ale jeszcze nie zostały przelane)
HotCash: 6,75 zł

I inne drobne zarobki.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 07-04-2014 01:10

(07-04-2014 00:06)pietreczka napisał(a):  A zarobki z zaległych dni podajesz ;d?
Co sądzisz o instanter? Będzie żył i miał się dobrze?

Niestety nie mam jak podać gdyż nie kontrolowałem ich na bieżąco.
A jeżeli chodzi o instanter wcześniej czy później padnie ale mam nadzieje że później niż wcześniej bo leży mi tam teraz 6 stówek a do końca miesiąca uzbiera się ponad tysiak jak nie 2 a to jednak pieniądze dość duże są a gdyby na to nawet nie patrzeć stracę w tedy swój dochód pasywny Sad

I tak będę żył i miał się jak się mam czyli żywotnie xD Nie martwię się tym że padnie bo nawet jeżeli ten serwis padnie poradzę sobie w ten czy inny sposób Wink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - Duxone00 - 07-04-2014 05:06

Aj tam ryzyko zawsze jest i zawsze trzeba się liczyć z tym że możemy wielki ch*** z tego mieć.

ale nie oszukujmy się takie pieniądze za nic nie robienie to tylko w internetach Big Grin

DeoRIP odpuściłeś sobie już instantera ? czy będziesz jeszcze coś działał u nich ?


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 07-04-2014 19:34

(07-04-2014 05:06)Duxone00 napisał(a):  Aj tam ryzyko zawsze jest i zawsze trzeba się liczyć z tym że możemy wielki ch*** z tego mieć.

ale nie oszukujmy się takie pieniądze za nic nie robienie to tylko w internetach Big Grin

DeoRIP odpuściłeś sobie już instantera ? czy będziesz jeszcze coś działał u nich ?

Odpuściłem sobie i przenoszę ludzi na FireSUB. Ale ryzyk fizyk może coś tam jeszcze poskubie czasami na insta ale wątpię.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 07-04-2014 23:00

Dzisiejsze zarobki: 56,62 zł

Instanter: 50,5zł
46 zł z Poleconych
4,5 zł Samo wpadło ze stronki DziwneKomiksy.pl

FireSUB: 6,12 zł - z poleconych


Dzisiejsze Wydatki:
Nic

Razem 56,62 zł

Saldo na czysto dziś 56,62 zł


Na ten moment pieniądze jakie posiadam:
W portfelu mam 0 zł
Na koncie bankowym 622 zł
Na PayPal 2 zł

Pieniądze które posiadam na różnych stronach zarobkowych:
Instanter: 687 zł
FireSub: 82,95
HotCash: 6,75 zł

I inne drobne zarobki.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 09-04-2014 06:53

To są wczorajsze zarobki bo nie zdarzyłem ich wrzucić Wink
Dzisiejsze zarobki: 44,56 zł

Instanter: 31 zł
31 zł z Poleconych

FireSUB: 13,21 zł - z poleconych

HotCash 0,35 zł - z poleconych




Dzisiejsze Wydatki:
Nic

Razem 44,56 zł

Saldo na czysto dziś 46,56 zł


Na ten moment pieniądze jakie posiadam:
W portfelu mam 0 zł
Na koncie bankowym 622 zł
Na PayPal 2 zł

Pieniądze które posiadam na różnych stronach zarobkowych:
Instanter: 719 zł
FireSub: 96,16
HotCash: 7,10 zł

I inne drobne zarobki.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - BloNdyN - 09-04-2014 11:33

Oplaca sie na instanterze dalej jechac? czy firesub lepiej? mysle nad powrotem i szukam dobrego mentora..


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - szufliko - 09-04-2014 20:00

Moj ulubiony dziennikWink Moze postaw sobie jakis cel w zarabianiu powiedzmy x na miesiac, moze to dla cb bedzie jakas dodatkowa motywacja?


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 09-04-2014 20:54

(09-04-2014 11:33)BloNdyN napisał(a):  Oplaca sie na instanterze dalej jechac? czy firesub lepiej? mysle nad powrotem i szukam dobrego mentora..

Moim zdaniem teraz bym celował w FireSuba bo instanter jest niepewny. I jeżeli szukasz mentora to zapraszam do mojego tematu: http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-Mentora-Zajrzyj-Pomoc-w-subskrypcjach-sms-88909

(09-04-2014 20:00)szufliko napisał(a):  Moj ulubiony dziennikWink Moze postaw sobie jakis cel w zarabianiu powiedzmy x na miesiac, moze to dla cb bedzie jakas dodatkowa motywacja?

Mój cel to 2 tysiące miesięcznie na opłacenie mieszkania + kolejne pieniądze na życie Wink A jeżeli chodzi o motywacje to motywuje mnie właśnie opłacenie mieszkania + teraz kobieta bo mam plany do urozmaicenia naszego życia Wink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DamianXIX - 09-04-2014 22:53

Fajny pamietnik Big Grin zarejestrowalem sie z reffa i napisalem na gg czekam na odpowiedz bo jestem calkiem zielony w tym Big Grin