Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP (/Temat-Dziennik-ukazujacy-zycie-zwyklego-czlowieka-DeoRIP-88177)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 03-04-2014 22:16

To zacznijmy od początku W piątek 30 miałem u siebie impreze w domu wyszło jak wyszło że wylądowałem z soboty na niedziele w innym mieście była aż taka impreza że nas poniosło w niedziele okazało się że nie mamy pieniędzy na powrót przyjechała po nas koleżanka z pieniędzmi na powrót okazało się że za mało wzięła więc musieliśmy chodzić po ludziach i zbierać nie dość tego że pełno kasy poszło byłem w miejscu gdzie była taka patologia że dla mnie świat stał się dziwny byłem w takim miejscu gdzie nikomu nie polecam każdy mój znajomy ten wyjazd źle zapamiętał ale ze mną było najgorzej... W poniedziałek po tym wszystkich o dla mnie strasznych przeżyciach dowiedziałem się że zmarł mój wujek dokładnie 27 marca musiałem pomóc rodzinie i td rzecz logiczna... Porobiło mi się trochę syfu od 26 też spotykałem się ze swoją "byłą" bo musiałem naprawić swoją sytuację psychiczną a zauważyłem że ona miała na nią powiedzmy duży wpływ. Potem tak jakby zeszłem się ze swoją była staramy się stworzyć związek od nowa bo tak jakby nie umiemy bez siebie żyć i żyć ze sobą; trochę patologiczne ale przeżyła tak dużo jak ja to był chyba wtorek w środę okazało się że komputer mi nie działa ( nie łączy się z internetem bo jakiś błąd systemowy jest ) więc pożyczyłem notebooka od rodziny ( ledwo śmiga ale jakoś działa ;P ) A dzisiaj miałem pogrzeb to chyba tyle dużo rzeczy na pewno zostało pominiętych no bo trochę się działo a na ten moment jestem padnięty i załatwiam wiele spraw aaa ... i w tym wszystkim pomagam jeszcze 4 osobą w życiu bo im się też strasznie pokićkało tak jak mi ... Chyba wytłumaczyłem poczęści czemu mnie nie było dochody postaram się wstawić za niedługo Wink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - ErgePL - 03-04-2014 22:20

Aaa to gruba impra musiała być! impreza
Współczuję śmierci Wujka. Heart


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 03-04-2014 22:37

(03-04-2014 22:20)ErgePL napisał(a):  Aaa to gruba impra musiała być! impreza
Współczuję śmierci Wujka. Heart

Najgorsza w moim życiu choć się zaczęła dobrze... I chyba najgorszy okres w moim życiu od właśnie piątku do dziś zobaczymy czy jutro dalej tak będzie ...


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - Lukines - 04-04-2014 00:26

Stary a ja myślałem że mam chujowe życie ;C , Współczuje ;/


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - szufliko - 04-04-2014 04:33

Wspolczuje i wierze ze bedzie coraz lepiej i niedługo wyjdziesz na prostaWink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - Zarobiony_Koles - 04-04-2014 05:26

Deo, pewnie z nów sięgłeś po używki? Sam pisałeś, jakie masz z tym problemy, to po co?


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - Sh4ker - 04-04-2014 13:08

Będzie dobrze Smile Powodzenia !


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 05-04-2014 09:05

Dzisiejsze zarobki: Wieczorem podam


Na ten moment pieniądze jakie posiadam:
W portfelu mam 10 zł
Na koncie bankowym 448 zł
Na PayPal 2 zł

Pieniądze które posiadam na różnych stronach zarobkowych:
Instanter: 543 zł
FireSub: 208,12 zł
I inne drobne zarobki.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 06-04-2014 23:47

(04-04-2014 05:26)Zarobiony_Koles napisał(a):  Deo, pewnie z nów sięgłeś po używki? Sam pisałeś, jakie masz z tym problemy, to po co?

Tylko alkohol i wyjątkowo Bo czasami trzeba Wink Po 2 przez te względy które powstały powoli mi się układa trochę dziwnie no ale nie narzekam Wink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - pietreczka - 07-04-2014 00:06

A zarobki z zaległych dni podajesz ;d?
Co sądzisz o instanter? Będzie żył i miał się dobrze?