Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokowanie zawartości strony, co powinna zawierać stopka oraz... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Blokowanie zawartości strony, co powinna zawierać stopka oraz... (/Temat-Blokowanie-zawartosci-strony-co-powinna-zawierac-stopka-oraz-88175)



Blokowanie zawartości strony, co powinna zawierać stopka oraz... - Onyke - 26-03-2014 16:44

Witam, mam kilka pytań na które niestety nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi na forum.

1. Jeśli chcę zablokować jakiś link na stronie i czerpać z tego pieniądze to skorzystać z Content Lockera np z FireCPA.com? Chodzi mi o coś takiego:
"Aby zobaczyć poniższy link musisz wypełnić ankietę". Gdy użytkownik wykona wszystko poprawnie to odblokuje mu się link.
I takie pytanie z ciekawości: wyżej wymieniony sposób to jest CPA?

2. Jeśli chcę zrobić jakąś własną stronę typu "Wygraj Iphone", "Doładowania telefonu", "Wygraj bilet na mecz", "Sprawdź kto odwiedzał Twój profil na FB" i inne znane z subskrypcji sms to jak mogę zarobić na takiej stronie? Przez content lockera? Ale znowu nie wiem jak to zastosować przy "wygraniu biletu".

3. Co umieścić na stronie w stopce jeśli przykładowo oferuję kody premium do gier (oczywiście wymyślone - niedziałające), które zostają pokazane przez content lockera lub "kto odwiedzał nasz profil na fb" (fake)?

Pozdrawiam


RE: Blokowanie zawartości strony, co powinna zawierać stopka oraz... - Admin - 26-03-2014 16:55

(26-03-2014 16:44)Onyke napisał(a):  3. Co umieścić na stronie w stopce jeśli przykładowo oferuję kody premium do gier (oczywiście wymyślone - niedziałające), które zostają pokazane przez content lockera lub "kto odwiedzał nasz profil na fb" (fake)?

Pozdrawiam

Nic, bo i tak pójdziesz siedzieć lub zapłacisz karę za łamanie prawa skoro w celu osiągnięcia korzyści majątkowej celowo nabijasz ludzi w butelkę.


RE: Blokowanie zawartości strony, co powinna zawierać stopka oraz... - Liromir - 26-03-2014 17:04

(26-03-2014 16:55)Admin napisał(a):  
(26-03-2014 16:44)Onyke napisał(a):  3. Co umieścić na stronie w stopce jeśli przykładowo oferuję kody premium do gier (oczywiście wymyślone - niedziałające), które zostają pokazane przez content lockera lub "kto odwiedzał nasz profil na fb" (fake)?

Pozdrawiam

Nic, bo i tak pójdziesz siedzieć lub zapłacisz karę za łamanie prawa skoro w celu osiągnięcia korzyści majątkowej celowo nabijasz ludzi w butelkę.

to jakim cudem instanter i inne wynalazki jeszcze istnieją Xpokerface


Odp: Blokowanie zawartości strony, co powinna zawierać stopka oraz... - casualsprojects - 26-03-2014 17:07

oferują "real content"
np. rejestrujac się w subskrypcji FireSub zbierasz punkty i jest katalog nagród

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Blokowanie zawartości strony, co powinna zawierać stopka oraz... - Onyke - 26-03-2014 19:05

(26-03-2014 16:55)Admin napisał(a):  Nic, bo i tak pójdziesz siedzieć lub zapłacisz karę za łamanie prawa skoro w celu osiągnięcia korzyści majątkowej celowo nabijasz ludzi w butelkę.
W takim razie jak działają blogi PPA i content lockery z fake zawartością?
Pobierających/odblokowujących w tym przypadku też robimy w konia bo płacą za co innego i otrzymują co innego.