Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta] Co bierzesz na drugim czerwcowym restocku ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: [Ankieta] Co bierzesz na drugim czerwcowym restocku ? (/Temat-Ankieta-Co-bierzesz-na-drugim-czerwcowym-restocku-8816)



[Ankieta] Co bierzesz na drugim czerwcowym restocku ? - VonValiar - 17-06-2010 20:51

Co bierzecie na drugim czerwcowym restocku ?

O ile nie zrobią takiego dowcipu jak na ostatnim restocku.

Ja osobiście biorę albo Ipoda 16GB, cyfrówkę lub głośniki do komputera.



Pss Zrobiłem drugi wątek ponieważ w tamtym mi się w ankiecie porypało


RE: [Ankieta] Co bierzesz na drugim czerwcowym restocku ? - Bolt - 17-06-2010 20:52

Pen, mp3 lub aparat


RE: [Ankieta] Co bierzesz na drugim czerwcowym restocku ? - DraQo^^ - 17-06-2010 21:03

Quada biore nie ma choya !!


RE: [Ankieta] Co bierzesz na drugim czerwcowym restocku ? - VonValiar - 17-06-2010 21:07

@DraQo^^
Wątpie żebyś miał tyle starów Big Grin


Zdecydowałem się na Aparat


RE: [Ankieta] Co bierzesz na drugim czerwcowym restocku ? - majkel9490 - 18-06-2010 12:47

aparat Olympus FE-26


RE: [Ankieta] Co bierzesz na drugim czerwcowym restocku ? - Mariolars - 18-06-2010 12:48

Klawiature XD


RE: [Ankieta] Co bierzesz na drugim czerwcowym restocku ? - omisiu - 18-06-2010 13:08

na na pewno biorę kurwicę Smile co to za nagrody...
a tak na serio głośniki
wy to widzicie co ja?? kompletna porażka (dodanie nowych nagród)


RE: [Ankieta] Co bierzesz na drugim czerwcowym restocku ? - Xkoniak - 18-06-2010 16:04

Ja biorę klawiaturę bo jest bardzo fajna.