Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock tuż, tuż - regulamin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock tuż, tuż - regulamin (/Temat-Restock-tuz-tuz-regulamin-8812)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Restock tuż, tuż - regulamin - Bolt - 17-06-2010 20:39

[Obrazek: Red_Dead_Redemption.jpg]

Kilka minut temu lockerz na hallway'u opublikowało regulamin czerwcowego restocku:

Orginał:
Cytat:1. This redemption will only be in one wave.

2. Only members who have earned at least 50 PTZ on Lockerz between June 1 and June 21 at 11.59 p.m. EDT will be eligible to enter PTZ Place.

3. Shipping PTZ are now included in the PTZ level of all physical items, but not digital items (PayPal etc.)

4. Only one prize per member.

5. There will be no exchanges, returns, cancellations or PTZ refunds on redeemed prizes.

6. These Rules are in addition to Lockerz Terms of Use and PTZ Rules.


Shipping:


1. Every package sent internationally will be labeled as a "gift." However, you are responsible for all incoming duties and tariffs imposed by your local government.

2. All addresses must be entered correctly. If your address is not entered correctly, your prize order will be cancelled. Any prize orders that are sent out and are returned for any reason will be cancelled and not sent to you an additional time.


Other Information:


1. Use of any bots, cheats or fraud will result in immediate order and membership cancellation.

2. Your browser's autofill is allowed (including Roboform).

Tłumaczenie:
Cytat:1. Uzupełnienie odbędzie się w 1 fali
2. Tylko użytjownicy którzy zdobyli 50 ptz pomiędzy 1 czerwca a 21 czerwca 11.59 p.m (5:59 naszego czasu) będą mieli dostęp do ptzplace
3. Za wysyłkę przedmiotów fizycznych płacisz PTZty a za przedmiotów wirtualnych nie płacisz.
4. Jedna nagroda na jednego użytkownika
5. Nie ma wymian, zwrotów i oddawania ptz za nagrody

Wysyłka:
1.Wszystkie paczki do reszty świata będą oznakowane jako prezent.Jesteś odpowiedzialny za opłaty.
2. Wszystkie dane muszą być poprawne.Jeżeli adres nie będzie poprawny to wysyłka będzie anulowana.Żadne zamówienia nagrody które zostaną wysłane i powrócą z jakiego kolwiek powodu zostaną anulowane i nie wysłane do Ciebie.

Inne informacje:
1.Stosowanie botów, cheatów itp. będzie karane banem.
2.Autofill jest dozwolony i roboform też.

Panowie, zacierajmy rączki, czeka nas restock z super niskimi cenami, teraz wystarczy autofill i trochę refleksu. Szykujmy też pieniądze dla kochanych panów celników Smile Powodzenia!



RE: Restock tuż, tuż - regulamin - michal2612 - 17-06-2010 22:01

spoko news.Szkoda że daty nie podali ;p


RE: Restock tuż, tuż - regulamin - mazic330 - 17-06-2010 22:03

no to fajnie niedługo restock z cłem i vatem a miało go nie być. :\ a miało nie być cła i lockerz miało doliczyć 175 PTZ i co się stało z tymi punktami ??!


RE: Restock tuż, tuż - regulamin - Magnus - 17-06-2010 22:07

Ciekawy będzie ten restock Big Grin


RE: Restock tuż, tuż - regulamin - Tech - 17-06-2010 22:09

E tam, nie ma co czekać. Najwcześniej restock może być 22 czerwca Big Grin


RE: Restock tuż, tuż - regulamin - Janas - 17-06-2010 22:10

No to czekamy od 21 czerwca Tongue Mazic może ich pomysł nie wypalił, albo na Retro restocku go nie stosują.


RE: Restock tuż, tuż - regulamin - mazic330 - 17-06-2010 22:11

no ale było wyraźnie napisane że w restocku będą mogły uczestniczyć tylko osoby które zdobyły pomiędzy 1 czerwca a 21 czerwca wiec niema co czatować na razie, ale bądźmy czujni Smile


RE: Restock tuż, tuż - regulamin - SZAFI - 17-06-2010 22:23

jestem happy Smile


RE: Restock tuż, tuż - regulamin - Vesperus - 17-06-2010 22:27

Oby był jak najpóźniej gdyż mam bana Sad Ale wydaje mi się że odblokują mnie za kilka dni Big Grin


RE: Restock tuż, tuż - regulamin - Dareczek13 - 17-06-2010 22:43

W głowie mi tylko PP 300 $ :>