Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuje ogarniętego człowieka :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebuje ogarniętego człowieka :P (/Temat-Potrzebuje-ogarnietego-czlowieka-P-88099)



Potrzebuje ogarniętego człowieka :P - cord - 25-03-2014 15:06

Witam mam sposób jak zdobyć 100.000 lajków w jeden dzień

Co jest potrzebne?
Fanpage już jakiś który przekieruję w link ludzi może to być fanpage humorystyczny . te kwestię akurat mam dobrze obmyśloną jak zdobyć największa konwersję klików.

Własna domena z jakimś obrazkiem /filmem na stronie - to też wiem jak miałoby wyglądać Tongue

Taki ciekawy skrypcik który daje lajki nie jest to żaden autolike, likejacker itp.
Mam cały ten skrypt skopiowany jakimś tam programem do kopiowania stron www . Problem w tym że nie umiem go umieścić na swojej stronie wszystko jest okej ale u mnie wyskakuje potwierdzenie like a u nich nie . Coś pominąłem napewno ;]

I szukam osoby która by mi pomogła to jakoś wnieść w życie :>
Wydaje mi się że są to jakieś skrypty w java blokujące treść tego potwierdzenia Tongue które oczywiście są w tych plikach co mam alee mam źle jakieś rzeczy ustawione .

Czego oczekuje?
Kontakt na skypie bo tak się najlepiej pracuje


RE: Potrzebuje ogarniętego człowieka :P - bolo9797 - 25-03-2014 16:49

A wiesz ze takie chowanie lubieto pod myszka podchodzi pod paragrafy , ale i tak zapewne tylko konto fb ci usuna.


RE: Potrzebuje ogarniętego człowieka :P - draksone - 25-03-2014 17:13

(25-03-2014 16:49)bolo9797 napisał(a):  A wiesz ze takie chowanie lubieto pod myszka podchodzi pod paragrafy , ale i tak zapewne tylko konto fb ci usuna.

Racja,biegne na policje zgłosić,że ktoś mnie wrobił w zalajkowanie fp,które i tak w każdej chwili mogę cofnąć Dodgy


RE: Potrzebuje ogarniętego człowieka :P - cord - 25-03-2014 17:26

to nie jest chowanie pod myszką to jest wykorzystanie czegoś co daje facebook Tongue
Takie zalajkowanie da się cofnąć ale ludzie o dziwo nie cofają a fanpage pną się do góry Tongue
bo trochę obserwowałem tego gościa teraz ma już z 10 + fanpage po 200k Tongue


Potrzebuje ogarniętego człowieka :P - Hybrid1990 - 18-09-2017 12:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.