Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na blogu o Buxach itd. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarabianie na blogu o Buxach itd. (/Temat-Zarabianie-na-blogu-o-Buxach-itd-88067)



Zarabianie na blogu o Buxach itd. - m1kie - 24-03-2014 21:03

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy moge jakos zarobić na swoim blogu o buxach, jeszcze do konca nie wystartowal, chwilowo w czasie tworzenia, lecz chce uzywac m.in. HitLeapa do tego zeby go troszke wypromowac, chwilowo zbieram minuty.
Ad sense niestety nie moge tam ustawic ze wzgledu na to, ze w regulaminie jest napisane ze moja tematyka na blogu ( zarabianie przez klikanie reklam) jest niezgodna wedle nich, wiec nie bedzie wspierana, czy sa jakies inne sposoby?

Blog mam na wordpressie.

Pozdrawiam i czekam na jakies konkretne odpowiedzi


RE: Zarabianie na blogu o Buxach itd. - Admin - 24-03-2014 21:20

Nie sądzę aby blog o buxach miał wystarczającą ilość odwiedzin/wyświetleń aby cokolwiek na nim zarobić..


RE: Zarabianie na blogu o Buxach itd. - m1kie - 24-03-2014 21:29

Warto sprobowac, bede mocno to rozwijal m.in. przy pomocy HitLeapa, ktory moze sporo dac poza tym mam pod soba setke ludzi, ktorzy sie tym ciagle interesuje, ponad to chce codziennie wprowadzac to ile zarobilem w ciagu tego dnia i tak dzien w dzien, dlatego mysle ze jakis ruch powinien byc Wink!


RE: Zarabianie na blogu o Buxach itd. - venzer - 22-04-2014 13:39

Można zarobić na poleconych (buxy) pomyśl również o reklamach typu CPM i programach partnerskich hmm może przykładowo PortMMO (polecanie gier) lub jakaś inna tematyka.


RE: Zarabianie na blogu o Buxach itd. - RafalG - 23-04-2014 12:03

Tez sadze, ze można nieźle na tym zarobić, ważne żeby być oryginalny i dobrze wypromować bloga.


RE: Zarabianie na blogu o Buxach itd. - aklopis - 23-04-2014 13:05

a ja mam pytanie czy jest mozliwosc zarabiania na blogu tylko za wyswietlenia?