Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! (/Temat-Ytboost-cf-Zdobywaj-Wyswietlenia-YouTube-za-darmo-88020)

Strony: 1 2 3


Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - explrlz - 24-03-2014 12:04

Witam.

Dziś chciałem przedstawić mały projekt z mojej strony a mianowicie stronę na której Bedzie można zdobywać wyświetlenia YOUTUBE poprzez oglądanie filmów innych użytkowników.



Każdy z was myśli teraz pewnie "Po co nam następny system tego typu?!".

Już tłumacze "Po co". : )

Nasz system polega nasz system ?

Nasz system polega na zdobywaniu coinsów, czyli punktów za które będziecie mogli zdobywać swoje wyświetlenia.

Co w tym systemie takiego szczególnego?

Każdy punkt to 15 sekund odtworzenia Twojego wideo. Załóżmy, że Twoje wideo ma 3 minuty. Wystarczy że ustawisz 15 coinsów za oglądnięcie tego wideo a zostanie ono oglądnięte w 100 %!

Co to oznacza ?

Oznacza to, że każdy z was może ZA DARMO uzyskiwać wyświetlenia high retention a co za tym idzie podnosić swoja pozycje w wyszukiwarce!

Dlaczego wyświetlenia high retention a nie normalne ?

Wyświetlenia high retention są ważnym czynnikiem pozycjonującym Twoje wideo, ponieważ serwis YouTube wyżej w wyszukiwarce umieszcza wideo które przyciągały oglądającego na dłuższy czas : )


Teraz może co nieco o serwisie Smile

Serwis działa automatycznie. Odpalasz tylko surfing i dalej już nie musisz ingerować w system. System zbiera dla Ciebie punkty które możesz później wymienić na wyświetlenia.


Typy kont:


Konto FREE:

-Maxymalnie 20 coinsów na video (5 minut oglądania przez innego usera).

-Dzienny bonus 0.


Konto PREMIUM ( Na razie nieaktywne ):

-Maxymalnie 40 coinsów na video (10 minut oglądania przez innego usera).

-Dzienny bonus 10 coinsów.

-Wideo użytkownika premium jest oglądane w 1 kolejności.


Zapraszam do rejestracji oraz dyskusji w tym temacie !: )

Link do strony:

http://ytboost.cf/


PROMOCJA !

Dla pierwszych 50 zarejestrowanych którzy wysurfuja minimum 5 filmików

!!! 5 gr na PayPal + 7 dni konta premium !!!

Zarejestruj sie, wysurfuj minimum 5 filmików i napisz w poście swoja nazwe użytkownika i PAYPAL Smile


Konkurs !!

Konkurs na najwieksza liczbe poleconych !!

1 miejsce - PayPal 5 zł !

2 miejsce - PayPal 3 zł !

3 miejsce - PayPal 1 zł !


Konkurs trwa do Niedzieli 30 .03 do godziny 18 Smile

Zapraszamy do udziału !

Aby polecony był zliczony musi wysurfować minimum 10 stron Smile



RE: Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - cord - 24-03-2014 12:11

To Twój projekt? xD


RE: Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - explrlz - 24-03-2014 12:12

Tak mój Smile

Projekt dopiero ruszyła dzis rano Smile Zabieram sie za jego promocje Smile Najtrudniej jest zaczać Smile


RE: Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - cord - 24-03-2014 13:08

dodawaj na wszystkie fora związane z zarobkiem, życzę Ci powodzenia Big Grin

Zamiast tych groszy na paypal daj dożywotnie premium to się odrazu rejestruje Big Grin

Zarejestrowałem się nick - Daniel

czemu dałeś tam filmiki od Dyro? xD

Kasy na paypala nie chce ale premium czy jakimiś darmowymi 10.000 coinsami nie pogardzę Tongue


RE: Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - hajoskin - 24-03-2014 13:17

to zaczynamy


RE: Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - explrlz - 24-03-2014 13:17

Musiałem dać coś żeby stronka ruszyła ;D a ze dyro słucham ;D dla 1 pięćdziesięciu premium na 30 dni + 50 coinsow ;D


RE: Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - cord - 24-03-2014 13:20

dobry gust Tongue no widzisz takie premium to już lepsza sprawa teraz musisz zdobyć dużo użytkowników Tongue


RE: Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - hajoskin - 24-03-2014 13:23

oberjzalem 5 filmikow zarejestrowalem sie 5 prosze o premium nick: freezea


RE: Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - explrlz - 24-03-2014 13:23

Dziś założe tematy na forach które znam Smile Mam narazie liste 10 Smile I zaczynamy zabawe !


edit:

freezea PREMIUM poszlo Smile


RE: Ytboost.cf | Zdobywaj Wyświetlenia YouTube za darmo ! - Nju - 24-03-2014 13:27

Zarejestrowałem się login: matuss2