Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak odzyskać kasę z telefonu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Jak odzyskać kasę z telefonu. (/Temat-Jak-odzyskac-kase-z-telefonu-88017)



Jak odzyskać kasę z telefonu. - roger333 - 24-03-2014 09:49

Kończy mi się abonament i zostało mi na koncie kilka stów [mam pakiet kwotowy]. Macie jakiś pomysł, jak ich odzyskać?


RE: Jak odzyskać kasę z telefonu. - marcel_kk - 24-03-2014 09:57

Sprzedaż SMS Premium, ale to jedynie odzyskasz 30-40 % przy dobrym kliencie.


RE: Jak odzyskać kasę z telefonu. - ErgePL - 24-03-2014 09:58

Możesz kupić bony do Tesco, Kauflanda, Reala itd...
Łap link - http://kupzasms.com.pl/ Wink
Jak chcesz ofiarować mi 2,50 zł SMSem wyślij SMS o treści MGSL5823298 na numer 72624
Możesz też kombinować z homepayem czy innymi sieciami gdzie robisz swoje bramki premium sms i tam wysyłasz SMSy z tego konta, ale dostaniesz góra 40% kasy, którą masz na koncie, bo wiadomo, prowizje, vaty itd. Smile
Kasy jako tako nie odzyskasz.


RE: Jak odzyskać kasę z telefonu. - roger333 - 24-03-2014 10:17

Wielkie dzięki. Ten serwis kupzasms jest niesamowity. Właśnie o coś takiego mi chodziło. A jak z ich wiarygodnością? Nie było problemów?


RE: Jak odzyskać kasę z telefonu. - ErgePL - 24-03-2014 10:20

Nigdy nic nie zamawiałem, bo aż tak dużo haj$u na koncie nie miałem, ale mówią, że działa i nie ma z nim problemów.
Jak możesz, daj reputa za pomoc. Wink


RE: Jak odzyskać kasę z telefonu. - roger333 - 24-03-2014 10:28

OK. Poszedł. jeszcze raz wielkie dzięki Smile


RE: Jak odzyskać kasę z telefonu. - Admin - 24-03-2014 10:34

(24-03-2014 10:17)roger333 napisał(a):  Wielkie dzięki. Ten serwis kupzasms jest niesamowity. Właśnie o coś takiego mi chodziło. A jak z ich wiarygodnością? Nie było problemów?

1/4 wartości każdej kwoty mogę wymienić, odprowadzam pełne podatki od tej kwoty dochodówka/vat.