Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Rasiaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Rasiaka (/Temat-Dziennik-Rasiaka-88012)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 24-03-2014 01:10

Witam, nazywam się Kuba i przeglądając tak te dzienniki stwierdziłem, że jest to świetny motywator do pracy, bo zazwyczaj po tygodniu moje ambicje opadają. Kiedyś bawiłem się jeszcze w stare cashfile - 500 zł, ostatnimi czasy szwędam się po internecie szukając jakiegoś zarobku lecz na nic nie mogę trafić bądź po prostu po paru dniach się łamie.
Teraz trafiłem na firesub i myślę, że to będzie moje miejsce.
Będę tutaj zamieszczał informacje o tym, jak działam, co udało mi się zrobić w danym dniu jak i ile wyciągnałem.

Cel? 5000 zł do mojej osiemnastki - mamy jeszcze 5 tygodniWink Chciałbym sobie sprawić prezent na 18 w postaci jakiegoś autka więc motywacja jest, wiem, ambitnie, taki już jestem, mam nadzieję, że dam radę!Wink

Dzień 1:

Tak więc od paru dni szukam sposobu jak tu urwać jakieś złotówki na firesubie i dziś jest przełomowy dzień:

- poczytałem pare poradników
- ogarnąłem 2 konta na facebooku i znalazłem ciekawe miejsca do reklamy
- odnalazłem fajną baze skraczaczy linków nie blokowaną przez facebooka.
- cały dzień reklamowałem program Firesuba

Efekty: zarobione 115,50, doliczając moje odnajdywanie się w tym programie mam już
224/5000Wink


RE: Dziennik Rasiaka - cord - 24-03-2014 10:47

Powodzonka ;> Ambitnie jak na 5 tygodni Tongue ale może się uda, dużo$$


RE: Dziennik Rasiaka - TheGleeMat - 24-03-2014 13:25

Powodzenia oby się udało ! Smile


RE: Dziennik Rasiaka - m4t0sh - 24-03-2014 16:02

powodzenia
trzymam kciuki Smile


RE: Dziennik Rasiaka - Zarobiony_Koles - 24-03-2014 16:18

Powodzenia! Ambitne Smile A ja sobie myślę o jakimś Quadzie i też chyba zacznie robić znów na subskrybcjach Smile

Zmieniło ci się, zarobiłeś coś już Smile


RE: Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 24-03-2014 17:09

(24-03-2014 16:18)Zarobiony_Koles napisał(a):  Powodzenia! Ambitne Smile A ja sobie myślę o jakimś Quadzie i też chyba zacznie robić znów na subskrybcjach Smile

Zmieniło ci się, zarobiłeś coś już Smile

wieczorne podsumowanie wrzuce koło 23 jak będę miał więcej czasu bo niestety szkoła ( 2 klasa liceum ) + korepetycje i prawko więc czasu w tygodniu jest malutko

Dzisiejszy bilans na godzine 17;00 to:
[Obrazek: 2eatixu.png]

jak na poniedziałek i fakt, że linki promowałem w nocy jak i godzinkę po południu jest i tak zadowalający a po drugie jest to mój 3 dzień dopiero w którym zarobiłem ponad 15 zł więc i tak jest świetnie Wink konwersja niska, ale cóż, weekend to weekend a początek tygodnia to początek tygodniaWink

Wiem, że ambitnie, tak myślałem nad tym dziś i nie wiem czy dam radę ponieważ od 2-3 lat nawet po 100 zł nie wyciągałem z internetu a czytuje zarabiam.com i wszystkie informacje co do moich działań znalazłem na tym forum, a te 250 zł które do teraz zarobiłem no przepraszam bardzo, ale dla mnie nie pracującego są to naprawdę fajne pieniądzeSmile Przydałoby się w końcu dziewczynie kupić jakąś fajną bielizneBig GrinD


RE: Dziennik Rasiaka - T0Tomek - 24-03-2014 18:19

O kurcze wysoko strzeliłeś z tą sumą do zdobycia... wytrwałości życzęSmile

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 24-03-2014 18:26

trzeba sobie stawiać cele, zobaczyłem jak to będzie, bo jak narazie to ja totalnie zielony w tych sprawach jestem ale codziennie rozważam nowe myśli zarobki staram się je powoli wprowadzać i co najważniejsze rozwijać się Wink


RE: Dziennik Rasiaka - casualsprojects - 24-03-2014 18:42

potrzebujesz ok. 145zł/dzień
działasz tylko na spamie?
ile masz dziennie czasu? Big Grin


RE: Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 24-03-2014 22:13

(24-03-2014 18:42)casualsprojects napisał(a):  potrzebujesz ok. 145zł/dzień
działasz tylko na spamie?
ile masz dziennie czasu? Big Grin

Hm, powiedzmy, że tak, będę starał się jakoś zminimalizować czas poświęcany na spam z jednoczesnym podniesiem efektywności czyt. znalazłem ciekawy program do wysyłania postów na facebooku, w szkole jestem cały dzień z laptopem, więc mógłbym jakoś coś w tę stronę to pociągnać oczywiście tylko na przerwach, z tym czasem dziennym ostatnio średnio - szkoła,korki, prawojazdy, dziś dopiero teraz jestem wolny, jutro od 18;30, dopiero piątek będzie ulgą dlatego muszę coś wymyślić.
Jeżeli ktoś by miał jakieś pomysły jak mógłbym zoptymalizować to wszystko będę wdzięczny.

tak, wiem, 145 zł dziennie, wiem też, że początki są gorsze, ale nie zawsze w tej metodzie.. zobaczymy.
nie podsumowuje jeszcze dzisiejszego dnia bo dopiero teraz coś podziałam do wieczora a zarobki z dnia dzisiejszego jak narazie przedstawiają się tak:
[Obrazek: 2rdjk8g.png]


W porach największego ruchu po prostu nie miałem możliwości bycia przy komputerze gdyż o 18;30-22;00 byłem na korkach i dopiero teraz siadłem do kompa więc uznaje to tak czy tak za wielki wynik jak na 5 prawdziwy dzień działania.Wink