Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
post skasowany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: post skasowany (/Temat-post-skasowany-8801)

Strony: 1 2


post skasowany - Dominator - 17-06-2010 18:18

post skasowany


RE: Nieeeee !!! Co Oni Kur** Zrobili - Silek - 17-06-2010 18:21

Z tego tekstu który tutaj wkleiłeś rozumiem, że dali gratisowe dwa dni dla wszystkich tych którzy jeszcze ich nie zdobyli, więc po cholere siejesz panike ? Widze, że są problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Pozdro

Tu masz jeszcze normalne tłumaczenie :

Przedłużamy termin na zdobycie 50 ptz, które są wymogiem wzięcia udziału w Retro Restocku do dnia 22.06.10 6:00 (naszego czasu). Wystarczy, że zdobędziesz 50 PTZ między 1 a 22 czerwca robiąc cokolwiek na stronie: logowanie, odpowiadanie na pytania, zapraszanie znajomych i oglądanie filmów.

TERAZ ROZUMIESZ ? Big Grin


RE: Nieeeee !!! Co Oni Kur** Zrobili - szulakaluble - 17-06-2010 18:22

Tak to jest jak sie wrzuca tekst w translator, a potem zakłada takie durne tematy.... weź przeczytaj to raz jeszcze a nie głupoty piszesz. Znów bana na 2 koncie chcesz dostać? Przedłużyli tylko czas a ty piszesz jakby jakaś mega sensacja była... /kosz


RE: Nieeeee !!! Co Oni Kur** Zrobili - Nayare - 17-06-2010 18:23

Umiesz myslec, badz czytac? Kojarzysz mi się z pewnym użytkownikiem o nicku z-list i jego glupocie, ale nie bede w to wnikal. Wytlumacze Ci to - otoz to jest tylko przedluzony termin do zdobycia 50 ptż, a nie zdobycia 50ptż od teraz do 22 czerwca.


RE: Nieeeee !!! Co Oni Kur** Zrobili - Dominator - 17-06-2010 18:24

Właśnie że nie, a ja przetłumaczyłem sobie,a potem translator.

JEST WYRAŹNIE NAPISANE ŻE Z POWODU ICH ŻĄDAŃ SĄ DO 21 CZERWCA I DU*A, BO OBEJRZAŁEM WSZYSTKIE FILMY. I TU ZBIERZ NOWE 50 PTZ - NIE WIDZICIE ?


RE: Nieeeee !!! Co Oni Kur** Zrobili - Silek - 17-06-2010 18:25

Jebnij sie w łeb. I dorośnij, błagam...


RE: Nieeeee !!! Co Oni Kur** Zrobili - damianowrz - 17-06-2010 18:26

naprawde jestes tak glupi czy tylko udajesz ?


RE: Nieeeee !!! Co Oni Kur** Zrobili - Nayare - 17-06-2010 18:27

(17-06-2010 18:25)Silek napisał(a):  Jebnij sie w łeb. I dorośnij, błagam...

Dobrze, zwiezle i na temat napisane. Smile


RE: post skasowany - Kicha - 17-06-2010 18:28

Iq niektorych osob mnie zadziwia (jak cos nie wielkosc tej liczby.)


RE: post skasowany - Nayare - 17-06-2010 18:30

Tak w ogole to mi sie wydaje, ze tego pierwszego posta to on chyba z pol godziny pisal... po ch*ja te podkreslenia i inne pierdoly? Chcesz zaznaczyc, ze tu jestes?