Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Strefa regionalna nagród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Strefa regionalna nagród (/Temat-Rozwiazane-Strefa-regionalna-nagrod-88)



[Rozwiązane]Strefa regionalna nagród - Karpik - 16-11-2009 21:47

Chciałbym się dowiedzieć na co jej ta "strefa regionalna" i na czym polega? Czy można ją przerobić? Albo przykładowo mając gry na Xboxa (xbox kupiony przez lockerz) z jakiegoś amerykańskiego forum będą działały? Czy tak samo jest z PS3? PSP i PSP Go będzie działać normalnie? Co najlepiej kupić z elektroniki żeby nie mieć blokady?

Thx za odpowiedzi


RE: Strefa regionalna nagród - BeSTeK - 16-11-2009 21:50

Chodzi o to, że niektórych produktów po prostu hm jak by to napisać no nie pograsz sobie bo jest inne kodowanie obrazu PAL i NTFS :] PSP nie posiada blokady kontynentalnej, XBOX 360 posiada, a PS3 to będziesz musiał sobie doczytać bo szczerze nie mam pojęcia ale chyba nie ma. Pamiętaj iż zawsze możesz sprzedać nagrodę taniej i uzbierać na sprzęt z polski na gwarancji Smile


RE: Strefa regionalna nagród - Admin - 16-11-2009 22:05

a ja za to mam pojecie na temat ps3 Big Grin

tak więc ps3 - moja cudowna konsola- nie ma blokady regionalnej to samo tyczy sie psp i pspGO
gry z usa chodzą normalnie i bez problemu sam posiadam kilka gier z usa i jest cool.
Jedyne co musialbyś zmienić to kabel do zasilania jednak to groszowe sprawy Smile


RE: Strefa regionalna nagród - Andre101 - 16-11-2009 22:06

Z tego co wiem na PS3 gru chdza bez problemu ale jest problem z ogladaniem filmów jesli masz konsole z innego kontynentu


RE: Strefa regionalna nagród - Admin - 16-11-2009 22:07

andre ma racje- potwierdzam jego wypowiedz z filmami blu ray moze byc gorzej


RE: Strefa regionalna nagród - Karpik - 16-11-2009 22:20

A istnieje możliwość przerobienia konsoli? Wiecie może w jakich cenach (+/-) taki amerykanski xbox by tu stał, bo na allegro coś znaleźć nie mogę ;]

oczywiście + dla was


RE: Strefa regionalna nagród - Admin - 16-11-2009 22:45

przerobka xboxa nie duzo 50-80 zl
u mnie w opolu 70 zl - 40 min roboty

ps3 jak wiadomo nie przerobisz - wszystkie gry sa na plytach blue ray wiec przerobka dla konsoli ps3 nie istnieje


RE: Strefa regionalna nagród - BeSTeK - 16-11-2009 22:47

Tak, ale po przerobieniu xbox prawdopodobnie będzie trzeba odpalać kopie płytek z US :]

Mam PSP z Japonii i potwierdzam działają europejskie wersje gier... gorzej z przerobieniem (fake płyta główna)...


[Rozwiązane][Rozwiązane]Strefa regionalna nagród - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.