Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) (/Temat-Dziennik-ManXera-od-zera-do-earnera-87996)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - ManXer - 27-03-2014 16:32

Przez ostatnie 2 dni zrobiłem dokładnie 0 z tego powodu, że nie miałem internetu z powodu dostawcy, a neostradzie coś nie pasowało i dopiero w poniedziałek przyjadą zamontować wszystko 4 Do tego wchodząc na maila zauważyłem wiadomość od GoDaddy w której informują mnie o zablokowaniu mojej domeny do czasu zweryfikowania jej... Mam takie pytanie, ktoś z Was miał z tym do czynienia? Pisali mi mailu że najlepsze byłoby zeskanowane prawo jazdy albo paszport, a z takich rzeczy to ja mam tylko legitymację szkolną i dowód tymczasowy pokerface


RE: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - ManXer - 29-03-2014 17:48

Nie było żadnych aktualizacji ale nie z tego powodu że nie chciało mi się nic robić, po prostu nie miałem czasu i długo myślałem o tym gdzie zarejestrować domenę żeby tym razem obejść się bez problemów.
Z Godaddy zrezygnowałem, to że nie udałoby mi się zweryfikować konta to jedno ale nie chciałem też ujawniać aż tylu swoich danych. Napisałem do nich że rozumiem ich politykę itp., ale nie zgadzam się na coś takiego i zwrócili mi pieniądze następnego dnia, więc obyło się bez problemów.

Tym razem wykupiłem taką samą domenę ale na namecheap z prywatnością i SSL. Zaczynam więc pracę i doszło mi też 5 starterów także YT też się ogarnie Smile
Jak na razie:
Przychód: 0,0$
Wydatki: 11,78$ (domena), 4zł (hosting(resztę opłaciłem SMSami))


Dzisiaj na pewno:
  • wgram wordpressa i motyw
  • zrobię posta z hackiem
  • rozejrzę się za sposobami promowania strony



RE: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - Varnity - 29-03-2014 18:15

Fajnie się czyta jak również zaczyna, życzę powodzenia w dalszych poczynaniach i się nie poddawaj, reput na zachętę Smile


RE: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - ManXer - 30-03-2014 19:05

Nie będę miał na PPA aż tyle czasu od teraz bo wracam na treningi SW, z tą różnicą że tym razem nie boks tylko kickboxing ale na pewno nie odbije się to źle na przyszłych zarobkach a wręcz przeciwnie bo będę bardziej zdyscyplinowany.
Dzisiaj zrobiłem sporo na blogu, praktycznie odkąd wstałem aż do teraz coś tam robiłem.
Z konta na FB na który mam ponad 1k znajomych pozapraszałem wszystkich do polubienia fanpage bloga, ale jak na razie zrobiły to tylko 34 osoby.
Nabijam jeszcze punkty na EnhaceViews, AddMeFast niestety odpadło bo dostałem tam bana za bota.
Od wczoraj czekam na akceptację na Cleanfiles.


RE: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - alizen - 30-03-2014 19:11

jeżeli to jest fake konto to możesz go zamienić na fanpage i będziesz miał tyle like ile masz znajomych


RE: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - ManXer - 31-03-2014 20:42

Nie chciałem przekształcać konta w fanpage bo mam zamiar go jeszcze użyć jak skończy mi się blokada.

Dzisiaj nic więcej już nie zdążę zrobić więc:
  • Mam już internet 10mb
  • Zaakceptowali mnie na cleanfiles
  • w związku z akceptacją w końcu dokończyłem post na blogu z pierwszą niszą
  • dodałem na bloga drugą niszę
  • nabijałem punkty na Enhanceviews

Czyli generalnie w końcu zacząłem robić coś konkretnego Smile Jutro robię konta na YT oraz film promujący niszę nr1 i prawdopodobnie nr2 i zajmę się niszą nr3.

Cel na kwiecień: $100


RE: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - ManXer - 01-04-2014 20:44

Dzisiaj znowu nie miałem dużo czasu na PPA, w każdym razie każdą wolną chwilę teraz temu poświęcam. Jedyne co zdążyłem zrobić to film promujący 1 niszę, mam zamiar go wrzucić na YT przez noc. Nie spodziewałem się że zajmie mi to prawie 3 godziny, ale Camtasia jest cholernie problematyczna jak dla mnie, w każdym razie myślę że wyszło to dość wiarygodnie.
Dzisiaj miałem w ogóle tylko jedno wejście w ofertę, nie dziwi mnie to bo jeszcze nie zacząłem promowania strony. Cały weekend będę musiał pewnie będę musiał spędzić na tym żeby coś w końcu ruszyło bo na razie mam jedynie jakąś bazę pod całą resztę.


RE: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - ManXer - 02-04-2014 20:29

Obawiam się że postawiłem sobie za duży cel i jak będę miał chociaż jednego leada w tym miesiącu to powinienem być zadowolony Rolleyes
  • dodałem film z niszą nr1 na youtube, vimeo i dailymotion
  • zacząłem nabijanie polubien i wyswietleń filmu
  • nabijałem punkty na enhanceviews i z racji nowego adresu IP także na addmefast
  • dodałem na bloga nowego posta
  • w miarę ustawiłem GSA, ale będę się jeszcze musiał rozejrzeć za dobrym poradnikiem
  • dodałem 10 komentarzy na blogu do niszy nr1
Trochę mnie irytuje że YouTube nie zlicza mi wyświetleń pod filmem ale mam nadzieję że jutro się to zaktualizuje.
Jutrzejszy dzień poświęcę na zajęcie się nową niszą, dokończę posta na blogu o niszy nr2 i nagram dla niej film i dodam do katalogów stronę.


RE: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - Varnity - 02-04-2014 20:37

Nie od razu Kraków zbudowano jak to mówią Jerk2 rób to co masz robić a w końcu się to opłaci i będą efekty twojej pracy Smile


RE: Dziennik ManXera, od zera do earnera :) - mnovyplay26 - 02-04-2014 21:07

Powodzenia!