Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych (/Temat-Ewsaly-com-zarabiaj-na-klikaniu-Lubie-To-YT-like-wyswietleniach-YT-i-wiele-innych-87993)

Strony: 1 2 3


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Juhas - 12-04-2014 08:43

(07-04-2014 20:35)raikks napisał(a):  Zrobili to tylko po to jakbyś chciał to wypłacić musisz mieć kilkanaście reffów.Więc większy dla nich zysk. Wgl komuś doszły te surprise 10$ ?

Ja dostałem 10$ Big Grin
Wypłate zleciłem 6 kwietnia czekam pokerface


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - nocnica - 12-04-2014 19:50

Cytat:For All Users Who Are Worried About Their Payments, So Dont Worry, Payments Will Get Paid, It Takes Maximum 8 Days To Complete, So Keep Working,

Tak piszą na fejsie, ale ostatnia wypłata była 2, a od 3 wszystkie pending... coś tu ma ktoś problemy z liczeniem dni.


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - wiesiek - 15-04-2014 14:56

Cos drgnęło w wypłatach ale i tak jeszcze długa droga przy takiej kolejce Tongue


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Yumikko00 - 29-04-2014 12:29

Chyba serwis zaczyna im się sypać. Długie oczekiwanie na wypłaty, dodatkowo nie wiem jak Wam ale mi w wielu akcjach nie nalicza punktów. Oglądanie filmików z youtube wogóle nie działa.


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Juhas - 20-06-2014 19:20

Wypłacili mi dziś kase wypłaconą 6 kwietnia czekałem troch ponad 2 miechy


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - wiesiek - 21-06-2014 19:08

heh tez dostałem z podobnym opóźnieniem i teraz wchodzę a tu wyzerowane punkty i ani śladu po zgłoszonej jeszcze jednej wypłacie Big Grin


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Falcons - 31-07-2014 13:57

z reffa


Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Hybrid1990 - 26-07-2017 06:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.