Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych (/Temat-Ewsaly-com-zarabiaj-na-klikaniu-Lubie-To-YT-like-wyswietleniach-YT-i-wiele-innych-87993)

Strony: 1 2 3


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - patryk6176 - 07-04-2014 15:00

a skad te $ sie na koncie biara ??


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - nocnica - 07-04-2014 16:54

A diabli ich wiedzą. Nie widzę nigdzie jakiejś historii punktów więc trudno powiedzieć. Może nam na zachętę dają, żeby szybko przyszło do wypłaty i trzeba było zapraszać znajomych?


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - adamo1993 - 07-04-2014 17:21

poszło z refa


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - raikks - 07-04-2014 20:35

Zrobili to tylko po to jakbyś chciał to wypłacić musisz mieć kilkanaście reffów.Więc większy dla nich zysk. Wgl komuś doszły te surprise 10$ ?


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - szczepan997 - 08-04-2014 20:57

Zleciłem przed chwilą wypłatę jak mi wypłacą to wstawie dowód.


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - wiesiek - 09-04-2014 00:42

kolejne niby 12 tylko coś mi nie chce zatrybic mimo ze mam ponad 20. a te 8 było juz dawno, parę dni temu zglaszalem.


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - DamianXIX - 09-04-2014 10:18

Żeby wypłacić trzeba poleconych? A dostał ktoś jaka kolwiek wypłatę?


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - nocnica - 09-04-2014 21:08

Zlecone z ostatniego tygodnia wszystkie są pending, więc w ostatnich dniach na pewno nie. Ja osobiście nie zamierzam nic robić póki nie dostanę wypłaty. Na fejsie przedtem pisali, że to tylko na razie tak z tymi referralami, że żeby strona żyła, a teraz że co wypłatę to 4 trzeba bo taki mają system.


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - wiesiek - 11-04-2014 01:06

do 4-tej wypłaty potrzeba 30 refów Big Grin


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - szczepan997 - 11-04-2014 13:33

tylko najpierw niech wypłacą.