Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych (/Temat-Ewsaly-com-zarabiaj-na-klikaniu-Lubie-To-YT-like-wyswietleniach-YT-i-wiele-innych-87993)

Strony: 1 2 3


Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - shiv3er - 23-03-2014 19:40

Witam.
Chciałbym wam przedstawić stronę http://www.ewsaly.com/
Zarabianie polega na zbieraniu punktów.
Punkty można zbierać za: Lubię to, subskrybowanie, wyświetlanie stron, Youtube views. Możliwości jest bardzo dużo.

Każdy 1pkt to 0.00067$.
Strona charakteryzuje się tym że za obejrzenie filmu (20-30s) możemy dostać nawet 0.09$ (niestety takich filmów nie ma dużo, lecz codziennie dodawanie są nowe).
Dzięki temu bardzo szybko zbieramy pieniądze a minimum do wypłaty to 0.7$.

Rejestracja:
non-ref
lub
ref-link

Stronka jest oczywiście wypłacalna, wypłaty dokonywane praktycznie codziennie na paypal.
[Obrazek: 43142134928927637144_thumb.jpg]


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Arcodes - 24-03-2014 08:53

Długo się czeka na realizację przelewu? Poszedł refi i rep Smile


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - kolorpurpury - 24-03-2014 12:16

Z refa Wink

Myślę, że max kilka $ idzie tam uzbierać jak we wszystkich tego typu stronach a jak już wszystko wyklikasz to jedyny zarobek to reffy bo nowe rzeczy będą dochodzić na pewno powoli Smile Ale zawsze to kilka dolców jest Wink

Aha i polecam zmienić w pierwszym poście informację - każdy 1 punkt to 0.00067 Smile


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - shiv3er - 24-03-2014 14:20

Dzięki za wyłapanie błędu już zmienione.
Rzeczywiście na początku kila $ dziennie wchodzi bez problemu, a później można zrobić prosty skrypt do imacros i jechać na autopilocie, jednak stronka lubi się czasem zawiesić i trzeba macro od nowa puścić.

@Arcodes Jeśli chodzi o przelew to różnie, zazwyczaj dochodzi w ciągu dnia, ale słyszałem, że niektórzy czekali trochę dłużej (na stronce pisze, że max 8 dni).


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Thi4f - 24-03-2014 18:34

Mam pytanie. Uzbierałem już minimum (0,7$). Muszę podać:

Payment Address/Account:______ (Co tu wpisać?)
Method: Paypal

Pomoże ktoś? Będę wdzięczny. Jak uda mi się dokonać withdraw to zapodam dowód wypłaty.


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Zupagesto - 24-03-2014 19:41

Musisz tam wpisać swój adres paypal (czyli e-mail Smile )


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - Juhas - 06-04-2014 20:53

uzbierałem 0.5$ wchodzę na drugi dzień a na koncie 11$ ??? impreza


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - nocnica - 06-04-2014 22:37

Magiczne $ się pojawiają, tylko wypłacić coś trudno :]


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - wiesiek - 07-04-2014 01:29

do zgłoszenia pierwszej wypłaty potrzeba 2 poleconych a do drugiej juz 8.


RE: Ewsaly.com zarabiaj na klikaniu Lubie To, YT like, wyświetleniach YT i wiele innych - nocnica - 07-04-2014 10:15

Przedwczoraj było napisane 5, wczoraj sprawdzałam już się 8 zrobiło. A kolejne?