Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Metoda podwajania stawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Metoda podwajania stawki (/Temat-Metoda-podwajania-stawki-87980)

Strony: 1 2


Metoda podwajania stawki - kodo - 23-03-2014 15:43

Dzień dobry! Smile


Ostatnio spotkałem się z metodą opisywaną na tym blogu, tego Pana: http://www.jak-zarobic-pieniadze-w-internecie.pl/

Zastanawiam się czy warto spróbować, ponieważ według autora nic się nie traci, a przychód zawsze z jednej gry jest równy 1 euro. Przeczesywałem różne fora i odkryłem różne opinie na temat tej metody. Jedne były bardzo pozytywne, a niektóre wręcz przeciwnie. Jedni twierdzą, że kasyna online wykrywają ten system i specjalnie ustawiają wynik nie pod nas, kolejne osoby twierdzą, że pojawiają się tasiemce, aż niekiedy do 12 koloru takiego samego. Jakie macie opinie na ten temat? Czy warto spróbować?

Pozdrawiam !


RE: Metoda podwajania stawki - KerPwn - 23-03-2014 15:47

Nie warto, grałem kiedyś w ruletkę widziałem 15x strike czarny, łatwo wyliczyć żeby to przejść potrzebował byś kapitału rzędu kilkunastu tysięcy euro, tylko po to żeby wyjść na plus jeden euro.


RE: Metoda podwajania stawki - kodo - 23-03-2014 15:53

Czyli kolejna lipa? Ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenie w tym?


Metoda podwajania stawki - mucios - 23-03-2014 16:09

Na grę w kasynie nie ma sposobu Smile A progresja przyniesie zawsze stratę. Noo chyba ze masz nieograniczony kapitał.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Metoda podwajania stawki - kodo - 23-03-2014 16:16

Czyli to prawda, że kasyna dają tylko 49% na zysk i zawsze wyjdą na plus.


RE: Metoda podwajania stawki - Pawel1178 - 24-03-2014 10:06

Nie zawsze ale zazwyczaj Smile Trzeba być konsekwentnym i wiedzieć kiedy przestać Wink Ja znam zmodyfikowaną progresję która działa i da zarobić tylko jak mówie trzeba wiedzieć kiedy na dany dzień powiedzieć pass


RE: Metoda podwajania stawki - tremen - 24-03-2014 10:14

to jest strata kasy, nawet jeśli wychodzi Ci granie w kasynie "bez kasy" tym sposobem i wygrywasz to rzeczywistość jest inna, a to się nazywa progresja. Dużo ludzi stawia w zakładach sportowych progresje ale czy warto postawić np 128 zł żeby wygrać 1 zł ? Chyba że grasz progresja na remisy.


RE: Metoda podwajania stawki - kodo - 24-03-2014 13:58

Zmodyfikowana progresja?


RE: Metoda podwajania stawki - Hattrick - 26-03-2014 01:57

Progresja to naprawdę dobry sposób ...... na wcześniejsze zejście. Zależy takim stronom tylko na tym żeby ludzie zarejestrowali się do kasyn przez odpowiednie linki affiliacyjne, wpłacili, przegrali i solidna prowizja wpada im do kieszeni każdorazowo....


RE: Metoda podwajania stawki - Kurus92 - 26-03-2014 02:14

Zauważcie,że zazwyczaj na tego typu stronach jak kolega w pierwszym poście dał są bezpośrednie refflinki do kasyn.Ktoś nie mający pojęcia kompletnego zafascynuje się tym ,,supersystemem" i szybko straci swoje pieniądze,dając zarobić temu,pod kim jest zarejestrowany.Zwykły chwyt takie strony Smile