Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zetafon przez orange.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zetafon przez orange.pl (/Temat-Zetafon-przez-orange-pl-8796)



Zetafon przez orange.pl - Popos - 17-06-2010 17:40

Witam.

zastanawiam się nad zakupem motoroli v3 jak w temacie. (1 zeta umowa na 3 lata - brak minimalnego doładowania w miesiącu)

jak uważacie , może ktoś już w tej ofercie ma jakiś telefon - osobiście to się opłaca - kto da telefon za zeta nawet troszkę starawy ;p

obawiam się trochę tej umowy bo za bardzo tam nic nie ma do poczytania.

Pozdrawiam. Shy


RE: Zetafon przez orange.pl - Popos - 21-06-2010 09:07

ktoś coś by podpowiedział ?? helllooo Big Grin


RE: Zetafon przez orange.pl - Grabowkers - 25-06-2010 14:48

Niedawno skończyła mi się umowa w zetafonie na 30 miesięcy. Głównie chodzi o to by zawsze mieć środki na koncie (możliwość wykonywania połączeń). Nie możesz dopuścić do stanu w którym będziesz miał spłukane konto - jest to złamanie regulaminu i umowa zostaje przedłużona o okres w którym nie miałeś nic na koncie.
Ogólnie polecam dla tych którzy doładowują sobie konto regularnie raz na 3 miesiące za 50zł - czyli tak jak ja. Jeżeli doładowujesz np. co miesiąc za 25zł to lepiej poszukaj sobie jakiegoś abonamentu lub mix'a.
Mam nadzieję, że pomogłem. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz!


RE: Zetafon przez orange.pl - Dominator - 25-06-2010 15:44

nie kupuj tego grata !

teraz popularne są telefony na dotyk np iphone czy sony ericsson
================================================================================​=====================
SPAM ! zobacz na dole

http://www.katastrofa.y0.pl/errors/401/index.php


RE: Zetafon przez orange.pl - adik0070 - 25-06-2010 16:27

Dotyk to gówno, tyle wam powiem na temat dotyku.

Dawno dawno temu, za górami, za morzami był sobie adik co Nokie N95 8GB. Pewnego dnia coś mu uderzyło do łba i zamienił Nke na Nokie 5800 XM - po tygodniu już jej nie miał..


RE: Zetafon przez orange.pl - Popos - 25-06-2010 18:06

(25-06-2010 15:44)Dominator napisał(a):  nie kupuj tego grata !

teraz popularne są telefony na dotyk np iphone czy sony ericsson

jak dasz mi 2000 na telefon chętnie kupię , nie wliczając abonament 150 zeta na miecha ;] ( podoba mi się htc hd2 ale 150 abonamentu mnie przeraża )

ten fon to tylko do "biznesu" wiec przesadnych bajerów nie potrzebuje - ma tylko dzwonić i esa posłać Big Grin

dzięki za wasze odpowiedzi :]

ps. a to aktywne konto to nie wystarczy żeby była możliwość otrzymywania połączeń ??


RE: Zetafon przez orange.pl - Grabowkers - 25-06-2010 19:19

Nie. Musisz mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących, prościej mówiąc zawsze musisz mieć coś na koncie.