Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. (/Temat-Data-oraz-Zasady-Forumowego-Restocku-87954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - MaXimuS007 - 30-03-2014 00:57

(30-03-2014 00:42)yazir napisał(a):  @[lubiekeppa] @[BabyBuns] @[jagan] @[Juhas] @[MaXimuS007]
Wystarczyło czytać dokładniej regulamin w którym jest jasno napisane
[...]jeden user może zamówić jedną nagrodę[...] to nawet jest w tym temacie w pierwszym poście zapisane pogrubioną czcionką

Z tym, że tego w regulaminie nie było wcześniej.
Zobacz sobie tą odpowiedź w innym wątku: KLIK


RE: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - Admin - 30-03-2014 01:10

Bez nerwów Smile post edytowałem dopiero po 22 po zapytaniu na teamspeaku, jeśli w żadnym innym miejscu nie było informacji o rozdaniu (co w sumie dla 90% było oczywiste) to nie ukarzemy Was i przyznamy pierwszą zamówioną przez Was nagrodę aby nikt nie czuł się pokrzywdzony Smile jutro na spokojnie wszystko przeanalizujemy Smile


RE: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - MaXimuS007 - 30-03-2014 01:12

(30-03-2014 01:10)Admin napisał(a):  Bez nerwów Smile post edytowałem dopiero po 22 po zapytaniu na teamspeaku, jeśli w żadnym innym miejscu nie było informacji o rozdaniu (co w sumie dla 90% było oczywiste) to nie ukarzemy Was i przyznamy pierwszą zamówioną przez Was nagrodę aby nikt nie czuł się pokrzywdzony Smile jutro na spokojnie wszystko przeanalizujemy Smile

To dobrze. Dzięki za wyjaśnienie tej sprawy. Wink


RE: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - Juhas - 30-03-2014 08:36

(30-03-2014 01:10)Admin napisał(a):  Bez nerwów Smile post edytowałem dopiero po 22 po zapytaniu na teamspeaku, jeśli w żadnym innym miejscu nie było informacji o rozdaniu (co w sumie dla 90% było oczywiste) to nie ukarzemy Was i przyznamy pierwszą zamówioną przez Was nagrodę aby nikt nie czuł się pokrzywdzony Smile jutro na spokojnie wszystko przeanalizujemy Smile
Na TS nie byłem a ten regulamin czytałem dzień wcześniej więc nie dostrzegłem tego. Tylko podziękować Smile


RE: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - dzumper - 30-03-2014 08:39

30 forum goldów (jeszcze nie dostałem, nie wiem czemu). Big Grin


RE: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - Majka - 30-03-2014 08:46

(30-03-2014 08:39)dzumper napisał(a):  30 forum goldów (jeszcze nie dostałem, nie wiem czemu). Big Grin

Nie wiesz? Bo Admin jeszcze śpi Smile Tongue
Pewnie najpierw weryfikacja a potem nagrody...
Gratuluje wygranych impreza


RE: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - szufliko - 30-03-2014 08:56

Ja sie bawilem na fonie i zamowilem laser, niestety w adresie napisalem tylko Miejscowosc i numer domu. To znaczy ze nie dostane nagrody? Beda jakies emaile czy nie bo przeciez jeszcze imie i nazwisko vhyba trzeba?


RE: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - majeros - 30-03-2014 10:09

wygrałem zielony laserSmile


RE: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - BabyBuns - 30-03-2014 12:15

(30-03-2014 00:42)yazir napisał(a):  @[lubiekeppa] @[BabyBuns] @[jagan] @[Juhas] @[MaXimuS007]
Wystarczyło czytać dokładniej regulamin w którym jest jasno napisane
[...]jeden user może zamówić jedną nagrodę[...] to nawet jest w tym temacie w pierwszym poście zapisane pogrubioną czcionką

Spokoooojnie, i tak nic nie wygrałem Big Grin


RE: Data oraz Zasady Forumowego Restocku. - gorzki852 - 30-03-2014 14:32

Ile trzeba czekać na wysyłkę nagrody? Big Grin