Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania (/Temat-Potrzebny-Bot-lub-Program-do-proxy-i-logowania-87949)

Strony: 1 2


Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - kamil3a - 23-03-2014 01:27

1. Nazwa programu :
2. Przeznaczenie : Votovanie+Logowanie+zmiana proxy

Witam. Pewnie zły temat, ale chcę trafić do kogoś kto mi pomoże. Otóż gram w grę online, która ma swoją stronę w sieci, i daje nam możliwość dostawania kasy w grze, za oddanie głosu na tę grę.
1vote na 6godzin/ 1konto/ 1ip

Mój przebiegły umysł podsunął mi pomysł 30kont, i zmiany proxy. Także raz na 6h głosuje 30kontami. Lecz zajmuje mi to 40-60minut.
Opisze etap:
1Zmiana proxy-Używam programu
2Włączenie przeglądarki
3Zalogowanie się na stronie kontem z gry.
4Kliknięcie na stronie kolejno 3 odnośników które nas przekierują na stronę głosowania.
5Na stronie pokazuje nam się okno kodu weryfikacyjnego "którego nie musimy przepisać" wystarczy kliknąć i przenosi nas do rankingu.
6W rankingu klikamy jeszcze baner naszego serva, i dostaliśmy pieniądze w grze.

I zmiana proxy..... I dalej tak samo 30x.

Chciał bym to usprawnic(Może nawet zwiększyć ilość kont/Lub zmniejszyć czas tych).
Nie dało by się żeby zrobić bota/program który za mnie wykona etapy 2-6. Lub było by wspaniale etapy 1-6 i pętla na następne konta.
Bo mają taką samą nazwę różniącą się cyfrą. Może mogło by to votować logować i zmieniać proxy 1 programem/botem, bez przeglądarki?

Pomyślałem o tym na przykładzie tworzenia kont pocztowych programem, na masową skalę.
Też omija się wszystkie kroki, a przepisuję się kod weryfikacyjny i jużSmile

Jeśli ktoś zrozumiał mój problem i umie pomóc tutaj, proszę o kontakt. Za pomoc mogę zaoferować korzyść materialną, lecz nie wielką, mam nadzieje że ktoś weźmie to za dobre wyzwanieSmile


RE: Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - Famous - 24-03-2014 16:32

Bardzo Ciekawe zadanie, twoje logowania można było by zautomatyzować, wrzucając program na server. I oddawał by 4 głosy na wszystkich kontach dziennieSmile
Ale ja nie wiem jak pomócTongue


RE: Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - sylwu - 24-03-2014 19:57

napisz zlecenie na oferii


RE: Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - milosz998 - 24-03-2014 20:18

Może bolo się podejmie?


RE: Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - kamil3a - 24-03-2014 21:12

Bolo nie umie, bo to nie takie prosteBig Grin
Ma problem z przyciskiem VoteBig Grin


RE: Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - bolo9797 - 24-03-2014 21:51

Nie tak latwo wyslac takie zapytanie ^^
action=user_panel&re quest=user_panel_vot ing&logged_user_data =OGlmYkhnWlh1czRTMFk wbmxBRHV1emgyY094MUx tczI5MWxRaytiVnZHaXN TdGY5dlJKdEdoUmw2eEt 4OVhVN1JLRWZiRFlVLzl GRXU5YXRFRnJuQUh4YkF XL1pCK0J0c2R2VEU3VVl yOFJPR2lXRlRKSWdneEZ ZS0w3SU9qTk5VWWNiUm9 LQVEycnpwNXZFa2x0NTJ uZVRQSVJReENSbDh3SlV yMTV4YkVIZk9kVStJbXE wSW1xaWNocFZGeGRRNVZ IcndHWTVKVS9XUEp0RDZ JWnlzajBzWkttRkYxY1V 4bUpEUzlYREo0NVlZT3M 5bHBZTXFOaStreVVmQTV DTmdseVdLSFR4TTFNbHR 5ZXZsaDhsbldkSzZTSkN HanYvZ0p5bjd0RTgrdDQ 9


RE: Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - Grosikowy - 25-03-2014 10:10

Ciekawa sprawa, nie wiem czy coś takiego da się zrobić. Warto spróbować Smile Myślę, że nasi znawcy pomogą Ci.


RE: Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - milosz998 - 25-03-2014 10:58

(25-03-2014 10:10)Grosikowy napisał(a):  Ciekawa sprawa, nie wiem czy coś takiego da się zrobić. Warto spróbować Smile Myślę, że nasi znawcy pomogą Ci.

Nabijasz posty?Wink


RE: Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - Radarr - 25-03-2014 12:31

(25-03-2014 10:58)milosz998 napisał(a):  
(25-03-2014 10:10)Grosikowy napisał(a):  Ciekawa sprawa, nie wiem czy coś takiego da się zrobić. Warto spróbować Smile Myślę, że nasi znawcy pomogą Ci.

Nabijasz posty?Wink

Nabijasz posty? Wink


RE: Potrzebny Bot lub Program do proxy i logowania - ventopolska - 25-03-2014 14:22

Nie lepiej wejść w refback za pieniądze i za taki głos dać np. 10 gr. ?